خبر خوش برای استقلالی ها در آستانه شروع تمرینات

به گزارش سرگرمی های محبوب، از آخرین روزهایی که تیم استقلال در کمپ زنده یاد ناصر حجازی و در حضور تماشاگران تمرین می کرد بیش از سه سال می گذرد. البته در این حدفاصل و در معدود دفعات تمرینات این تیم با حضور تماشاگران برگزار شده است ولی خیلی به ندرت و هر چند ماه یکبار.

خبر خوش برای استقلالی ها در آستانه شروع تمرینات

آخرین بار که استقلال در کمپ زنده یاد ناصر حجازی تمریناتش را در حضور تماشاگران برگزار کرد به آخرین روزهای حضور علیرضا منصوریان در راس کادر فنی این تیم برمی شود. از آن زمان به بعد و با توجه به نامساعد شدن شرایط چمن کمپ ناصر حجازی این زمین به مدرسه فوتبال اجاره داده شد تا اینکه سال گذشته مصطفی آجرلو روی جایگاه ریاست باشگاه استقلال نشست.

در این حد فاصل مدیریت نو باشگاه در نظر داشت ابتدا این زمین را تا دی ماه سال گذشته آماده بهره برداری کنند اما مشکلاتی در این راستا به وجود آمد که کار ترمیم زمین چمن آن تا اواخر خرداد ماه سال جاری به طول انجامید! یکی از فازهای مهم و مورد نظر مدیرعامل باشگاه استقلال تجهیز رختکن، سرویس های بهداشتی و خوابگاه کمپ زنده یاد ناصر حجازی بود که ظاهراً در هفته های اخیر کار بازسازی و احداث آنها نیز شروع شده است.

شنیده ها از کمپ حجازی حامی از آن است که این روزها گروهی از کارگران در حال رسیدگی به شرایط سکوهای سیمانی و جایگاه های آن هستند تا با برگزاری تمرینات استقلال در این کمپ، هواداران هم بتوانند هر روز از نزدیک تمرینات استقلال را تماشا کنند.

شایان ذکر است؛ با توجه به چمن تازه روییده شده در کمپ حجازی و شرایط نامساعد آن، تمرینات استقلال فعلاً تا شروع لیگ برتر در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می شود و پس از آن احتمالاً در بعضی از روزها تمرینات استقلال در کمپ اختصاصی خودش با حضور هواداران برگزار خواهد شد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "خبر خوش برای استقلالی ها در آستانه شروع تمرینات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش برای استقلالی ها در آستانه شروع تمرینات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید