رونمایی عاشقانه سحر قریشی از چهره جدیدش

به گزارش سرگرمی های محبوب، خبرنگاران:ویدیویی که سحر قریشی با تم عاشقانه و آهنگ معروف و در حال دابسمش از ظاهر تازه خود منتشر نموده که در خودروی شخصی اش است.

رونمایی عاشقانه سحر قریشی از چهره جدیدش

سحر قریشی قبلا در فضای مجازی خیلی فعال بود ولی مدتی است که فعالیت سحر قریشی در اینستاگرام خیلی کم شده است. شاید یکی از دلایل کمرنگ بودن سحر قریشی در اینستگرامن احساس به آرامش باشد چرا که برای مدتی در فضای مجازی سحر قریشی خیلی حاشیه ساز شده بود و همه اینستاگرام پر بود از ویدیوها و تصاویر جنجالی سحر قریشی که واکنش هایی را هم در پی داشت .

چرا سحر قریشی جنجالی است ؟

به نظر ما سحر قریشی همانطور که خودش می گوید دشمن زیاد دارد. ما نمی گوییم او بازیگر خوب یا بدیست ولی بالاخره معروفیت دارد و فیلم های بسیار زیادی بازی نموده است و طبیعی است که همکاران او با وی دشمن باشد. این جمله را خودش هم قبلا گفته است. سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. سحر قریشی تا دبیرستان بیشتر درس نخواند. اما سحرقریشی از 20 سالگی وقتی هنوز متاهل بود وارد بازیگری شد حالا تجربه چند رابطه عاشقانه دارد و برادرش سپهر ، ژورنالیست است.سحر قریشی اولین بار سال 1383 در 17 سالگی با شخصی بنام مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد.

منبع: برخط نیوز

منبع: رکنا

به "رونمایی عاشقانه سحر قریشی از چهره جدیدش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی عاشقانه سحر قریشی از چهره جدیدش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید