(عکس) استفاده ابزاری از سبیل علی دایی!

به گزارش سرگرمی های محبوب، علی دایی بعد از درخشش در ترکیب تیم هایی، چون پرسپولیس، السد قطر و البته تیم ملی ایران در اواسط دهه 70 راهی فوتبال آلمان شده و چند فصل در ترکیب تیم هایی، چون آرمینیا بیله فلد، بایرن مونیخ و هرتابرلین به میدان رفت. علی دایی لحظاتی تاریخی و فراموش نشدنی از جمله گلزنی در لیگ قهرمانان برابر قدرت های نامداری، چون چلسی و میلان را نیز به ثبت رساند.

(عکس) استفاده ابزاری از سبیل علی دایی!

علی دایی که در کنار کریم باقری راهی فوتبال آلمان شده بود، در آن مقطع هنوز تصمیم به اصلاح سبیل خود نگرفته بود و چهره خاصیاین دو بازیکن ایرانی خصوصا هگام حضور همزمان در بیله فلد مورد توجه بسیاری از فوتبالدوستان قرار گرفته بود.

حالا پیج آلمانی 11freunde با طراحی جالبی از چهره خاص علی دایی در دوران حضور در بوندسلیگا و تیم آرمینیا بیله فلد، سوالی از کاربران خود مطرح نموده است.

در پست این پیج آمده است: امروز روز جهانی ریاضیات است و ما با توجه به رسالت خود و البته باب شدن دوره های آموزش آنلاین، این سوال را مطرح می کنیم. به این عکس از علی دایی نگاه کنید. ابعاد این تصویر 52 در 68 میلیمتر است و سبیل علی دایی 11 در 3 میلیمتر تصویر را به خود اختصاص داده است. پس سبیل علی دایی چند درصد از تصویر را گرفته است؟

ورزش سه

منبع: فرارو

به "(عکس) استفاده ابزاری از سبیل علی دایی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) استفاده ابزاری از سبیل علی دایی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید