برای مهاجرت به کانادا از کجا آغاز کنیم؟

به گزارش سرگرمی های محبوب، کشور کانادا با داشتن وسعت بسیار بالا و بعلاوه سطح زندگی بسیار عالی و پایین بودن هزینه های زندگی نسبت به سایر کشورها، می تواند به یک انتخاب خوب برای مهاجرت تبدیل گردد.

برای مهاجرت به کانادا از کجا آغاز کنیم؟

وجود قوانین ساده مهاجرتی می تواند روش های مختلفی را برای مهاجرت در پیش روی افراد مختلف قرار دهد. از این رو با مشاوره گرفتن از یک تیم با تجربه مهاجرتی می تواند در این امر بسیار یاری نماید.

کشور کانادا کشوری با قوانین مهاجرتی متفاوت

کشور کانادا با داشتن کمترین جمعیت ممکن، به یکی از کشورهای کم جمعیت در جهان تبدیل شده است. بعلاوه با وجود اقتصاد قوی توانسته خود را در بین کشورهای برتر در زمینه تجارت و صنعت قرار دهد. از این رو این کشور همواره افراد لایق را برای تامین احتیاجهای کاری خود قصد دارد. قوانین مهاجرتی کشور کانادا بسیار متفاوت و هر استان از کشور کانادا دارای قوانین مهاجرتی متفاوتی است. پس باید در نظر داشته باشید که در صورت مهاجرت به کشور کانادا ابتدا باید قوامین استان مورد نظر را آنالیز نموده و یا از تیم های مهاجرتی برای پیدا کردن برترین استان برای زندگی خود استفاده نمایید.

تنوع روش های مهاجرتی کانادا

تنوع روش های مهاجرتی در کشور کانادا بسیار زیاد است و افراد می توانند از روش های مختلفی همانند مهاجرت تحصیلی کانادا، سرمایه گذاری، توانایی کار و یا ایده نو، مهاجرت به وسیله ازدواج و... به این کشور مهاجرت کنند. از سوی دیگر این کشور با داشتن شرایط مالی مناسب و جمعیت کم آن به یک کشور ایده آل برای زندگی و کسب و کار تبدیل شده است.

مهاجرت کانادا به وسیله سرمایه گذاری

در این روش افراد می توانند با سرمایه گذاری کردن در بخش های مختلف صنعتی و ایجاد یک کسب و کار خاص و مخصوص به خود می توانند به راحتی به کشور کانادا مهاجرت کنند، فقط باید قوانین کشور را آنالیز نموده و با مشورت گرفتن از تیم های باتجربه مهاجرتی اقدام به این نوع مهاجرت نمایید. زیرا در این روش علاوه بر سرمایه لازم، احتیاج دارید تا اثبات کنید که قبلا کسب و کاری با همین عنوان را در کشور خود نیز در اختیار داشته اید و یا توانایی مدیریتی دارید.

مهاجرت کانادا به وسیله تحصیل

کشور کانادا با داشتن دانشگاه های بسیار معتبر و در عین حال سطح بالا در جهان می تواند سالانه پذیرای تعداد زیادی محصل باشد. از این رو اگر افراد احتیاج دارند تا به یک کشور پیشرفته برای افزایش سطح معلومات خود رجوع کنند، می توانند به کشور کانادا مهاجرت نموده و بر اساس رشته مورد نظر خود و پرداخت شهریه و هزینه های اولیه به این کشور مهاجرت کنند. علاوه بر این حالت، در صورت داشتن مهارت های عالی و مدارک معتبر هر فرد می تواند بر اساس دانشگاه خود در رشته مورد نظر برای دریافت بورسیه اقدام نماید.

مهاجرت کانادا به وسیله نیروی کار

اگر یک توانایی های بسیار زیادی را به همراه دارید، می توانید به وسیله مهاجرت نیروی کار به یکی از شرکت ها و یا صنایع بزرگ کانادا وارد شده و در آن کسب عایدی نمایید. در صورتی که دارای مهارت های خاص و لازم هستید، می توایند برای دریافت اجازه نامه از سوی یک شرکت اقدام نمایید و بعد از دریافت آن از سوی شرکت موردنظر به راحتی به کار در آن بپردازید و به کشور کانادا برای زندگی مهاجرت نمایید. در این روش دو نمره 600 امتیازی به فرد تعلق میگیرد که در بخش اول مهارت های فردی مانند زبان، ارتباطات اجتماعی، هزینه های زندگی و... می باشد و در بخش بعدی مربوط به پذیرش کارفرما می باشد.

مهاجرت کانادا به وسیله دعوت خانواده ها

اگر در کشور کانادا خانواده تراز اولی دارید، می توانید به وسیله دریافت دعوت نامه به این کشور مهاجرت کنید. در این حالت یک شهروند در کانادا می تواند به علت ارزش نهادن کشور کانادا به خانواده، یکی از افراد سطح اول خود را به پرستاری بپذیرد و بعد از اثبات کردن توانایی محافظت و پرستار از او بدون یاری های قانونی کشور، اقدام به این روش نماید.

هزینه های مهاجرت به کانادا

باید در نظر داشت که این هزینه ها به دو بخش ثابت و متغیر تبدیل شده است که هزینه های ثابت آن باید به صورت کامل برای انجام مراحل کاری و تایید مدارک به کشور کانادا ارسال شود و بعلاوه بخش های متغیر براساس معیارهای شما و شرایط و قوانین روزمره مشخص می شود.

در روش سرمایه گذاری یک فرد می تواند با حداقل پرداخت 15000 دلار و انجام مراحل مربوط به کشور کانادا مهاجرت کند و این مبلغ برای کارآفرینان و افرادی که میخواهند شرکت و یا برندی را به نام خود ثبت کنند به حدود 1100 دلار می رسد و بعلاوه برای تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی کشور کانادا از 7000 دلار تا 35000 دلار به صورت سالانه می تواند برای هر مهاجرت هزینه در بر داشته باشد.

اما این کشور به یاری دانشجویان خود شتافته و با ایجاد راه چاره های قانونی و کاری، به دانشجویان اجازه می دهد تا در هفته و به مدت 20 ساعت اقدام به کار کنند و در زمان های تعطیلی دانشگاه تا 40 ساعت نیز به کار بپردازند.

نتیجه گیری :

در سرانجام بهتر است قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت به یکی از موسسات حقوقی مهاجرت رسمی در کشور ایران مراجعه کنید. موسسه حقوقی Go2TR توانسته با جذب بیش از 300 هزار نفر دنبال کننده در شبکه اجتماعی خود اطلاعات گسترده ای در زمینه مهاجرت برای علاقمندان فراوری نماید

منبع: کجارو / go2tr.com

به "برای مهاجرت به کانادا از کجا آغاز کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای مهاجرت به کانادا از کجا آغاز کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید