ترکیب احتمالی استقلال مقابل صنعت نفت؛ تغییرات فرهاد برای دربی

به گزارش سرگرمی های محبوب، خبرنگاران: امروز دوشنبه و از ساعت 16 در آبادان، استقلال به مصاف صنعت نفت آبادان می رود تا پیش از بازی حساس دربی، ملاقاتی سخت در آبادان را تجربه کند. استقلال که سه بازی گذشته اش در لیگ برتر را با نتیجه مساوی گذرانده، احتیاج مبرم به سه امتیاز این ملاقات خارج از خانه دارد.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل صنعت نفت؛ تغییرات فرهاد برای دربی

به گزارش سرگرمی های محبوب، به غیر از این مورد، استقلال با فرهاد مجیدی، احتیاج به ترکیبی دارد که با کنار هم قرار گرفتن بازیکنان، انسجام لازم برای دربی را هم داشته باشند. به همین علت است که ترکیب بازی امروز اگر بدون مصدومیت و محرومیت، به سلامت به انتهای ملاقات برسند، به احتمال 90 درصد ترکیب این تیم برای دربی هم خواهد بود.

استقلال در مقایسه با بازی گذشته اش با گل گهر، امروز 4 تغییر احتمالی در ترکیب خواهد داشت. بازگشت دو بازیکن خارجی این تیم به لیست خبر خوبی است. مرادمند و روزبه چشمی هم از بیماری رها شده و به ترکیب اضافه می شوند. با این حال به غیر از روزبه چشمی، سه نفر دیگر در لیست اصلی فرهاد مجیدی در این فصل حضور داشته اند. به نظر می رسد فقط روزبه چشمی، مهمترین تغییر فرهاد مجیدی و استقلال برای این بازی و البته بازی با پرسپولیس خواهد بود.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل صنعت نفت

علیرضا رضایی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، وریا غفوری، جعفر سلمانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، مهدی مهدی پور، کوین یامگا و رودی ژستد.

منبع: فرارو

به "ترکیب احتمالی استقلال مقابل صنعت نفت؛ تغییرات فرهاد برای دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی استقلال مقابل صنعت نفت؛ تغییرات فرهاد برای دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید