سرمایه ثبت شده کنونی باشگاه پرسپولیس فقط یک میلیون تومان

به گزارش سرگرمی های محبوب، هیئت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مصوب کرد سرمایه سرخپوشان برای ورود به بورس باید به مبلغ 700 میلیارد تومان برسد.

سرمایه ثبت شده کنونی باشگاه پرسپولیس فقط یک میلیون تومان

به گزارش گروه ورزشی سرگرمی های محبوب، طی چند ماه گذشته بحث واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به صورت جدی از سوی وزارت ورزش دنبال می شود و جلسات مختلف برای ورود این دو باشگاه به بورس نیز در حال برگزاری است.

به همین دلیل طبق بررسی های هیئت واگذاری این دو باشگاه دولتی، سرمایه ثبت شده کنونی باشگاه پرسپولیس فقط یک میلیون تومان است و برای اینکه این باشگاه شرایط لازم برای ورود به فرابوس را به دست بیاورد، این سرمایه باید به مبلغ 700 میلیارد تومان افزایش پیدا کند.

بر همین اساس نیز باید سرمایه باشگاه پرسپولیس از محل آورده های غیرنقدی این باشگاه نظیر ورزشگاه ها، اماکن و ... تأمین شود. برای تحقق این موضوع نیز باید این اماکن و ورزشگاه ها به صورت رسمی ثبت شوند تا سهام باشگاه پرسپولیس طبق مصوبه هیئت واگذاری بتواند وارد فرابورس شود.

در این زمینه فعلاً بررسی های لازم درباره باشگاه استقلال انجام نشده است و طبق گفته مسئولان واگذاری این دو باشگاه، امور مربوط به باشگاه پرسپولیس جلوتر از استقلال دنبال می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سرمایه ثبت شده کنونی باشگاه پرسپولیس فقط یک میلیون تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه ثبت شده کنونی باشگاه پرسپولیس فقط یک میلیون تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید