محسن کیایی در فیلم تازه رضا میرکریمی

به گزارش سرگرمی های محبوب، سینما دیلی/ فیلمبرداری فیلم جدید سید رضا میرکریمی با عنوان #نگهبان-شب که از زمستان سال گذشته شروع شده بود، به دلیل گسترش بیماری کرونا موقتا متوقف شده و بعد از کاهش بیماری در جامعه ادامه می یابد.

محسن کیایی در فیلم تازه رضا میرکریمی

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه، فیلم سینمایی نگهبان شب به نویسندگی مشترک رضا میرکریمی و محمد داوودی و کارگردانی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی در زمستان سال گذشته شروع شد و بر اساس برنامه ریزی های اجرا شده بیش از دو هفته دیگر از فیلمبرداری باقی مانده است.

به دلیل گسترش شدید بیماری کرونا و بنا بر دستور ابلاغ شده توسط سازمان سینمایی و سمعی بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فیلمبرداری این اثر سینمایی موقتا متوقف شده که بعد از فروکش کردن نسبی بیماری و با صدور مجوز توسط سازمان سینمایی ادامه خواهد یافت.

نقش آفرینی محسن کیایی در این فیلم به تازگی خاتمه یافته و حضور سایر بازیگران در مقابل دوربین همچنان ادامه دارد. میرکریمی که تعدادی از بازیگران فیلم جدیدش را در پی انتشار فراخوان انتخاب نموده است، با این اثر نیز مانند ساخته های قبلی خود چند چهره تازه به سینمای ایران معرفی خواهد نمود.

محسن کیایی، تورج الوند، لاله مرزبان، علی اکبر اصانلو، صفورا خوش طینت، فهیمه هرمزی، زهرا اسلامی، پرهام غلاملو، محمدصادق ملک، علی غابشی، مهراد اکبرآبادی، ایمان سلگی، نوید بانی با حضور افتخاری ویشکا آسایش و کیومرث پوراحمد جمع بازیگران نگهبان شب را تشکیل می دهند.

عوامل این فیلم نیز عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان: رضا میرکریمی، نویسندگان: رضا میرکریمی و محمد داودی بر اساس طرحی از رضا میرکریمی، مدیر فیلمبرداری: مرتضا هدایی، مجری طرح و مدیر فراوری: محمدصادق میرکریمی، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: محمد عسگری، طراح چهره پردازی: محمود دهقانی، صدابردار: سعید بجنوردی، طراحی و ترکیب صدا: امیر حسین قاسمی، تدوین: رضا میرکریمی، طراح صحنه: سعید حسنلو، طراح لباس: زهرا صمدی، منشی صحنه: محمود نجفی، مدیر تدارکات: محمد مجتهدی، عکاس: حافظ احمدی، فیلمبردار پشت صحنه: فاطمه تقوی و جلوه های ویژه رایانه ای: محمد برادران.

منبع: همگردی

به "محسن کیایی در فیلم تازه رضا میرکریمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن کیایی در فیلم تازه رضا میرکریمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید