معرفی برترین فیلم ها و نقش آفرینی های 2020

به گزارش سرگرمی های محبوب، تهران (پانا) - در آستانه سال نو میلادی مجله تایم فهرستی از برترین فیلم ها و نقش آفرینی های سال 2020 منتشر کرد.

معرفی برترین فیلم ها و نقش آفرینی های 2020

به گزارش ایسنا، مجله تایم پس از انتشار فهرست 100 چهره منتخب سال فهرستی از 10 نقش آفرینی و 10 فیلم برتر سال 2020 منتشر کرد.

در بخش برترین نقش آفرینی های سال 2020 این مجله نام چادویک بوزمن برای بازی در دو فیلم پنج هم خون و ریشه سیاه مارینی، داین لین برای نقش آفرینی در فیلم بگذار برود، کایل چندلر برای بازی در آسمان نیمه شب، آماندا سیفرید برای بازی در منک، جان کارول لینچ برای ایفای نقش در دادگاه شیکاگو هفت، جولیا گارنر برای بازی در دستیار، لزلی ادوم برای بازی در همیلتون، نیکول بهاری برای خانم جونتینس، پیرفرانچسکو فاوینو برای بازی در خیانتکار و ویولا دیویس برای بازی در ریشه سیاه مارینی به چشم می خورد.

در رتبه نخست برترین فیلم سال 2020 به انتخاب مجله تایم نیز فیلم نخستین گاو به کارگردانی کلی رایکارد قرار گرفته است.

کالکتیو به کارگردانی الکساندر نانائو، دادگاه شیکاکو7 اثر آروت سورکین، آرمان شهر آمریکایی به کارگردانی اسپایک لی، لاورز راک اثر استیو مک کوئین، اِما اثر آتم د وایلد، صاحبان گرگ ها اثر تام مور و راس استوارت، سرزمین کوچ نشینان به کارگردانی کلویی ژائو، خانم جونتینس اثر چنینگ گادفری پیوپلز و بیل و تد با موسیقی آشنا می شوند اثر دین پاریزو به ترتیب در رتبه های دوم تا دهم فهرست قرار دارند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "معرفی برترین فیلم ها و نقش آفرینی های 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی برترین فیلم ها و نقش آفرینی های 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید