نفت مسجدسلیمان به خوزستان بازنمی گردد

به گزارش سرگرمی های محبوب، تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان قرار نیست به این زودی به خوزستان بازگردد و شایعات در این مورد صحت ندارد.

نفت مسجدسلیمان به خوزستان بازنمی گردد

به گزارش گروه ورزشی سرگرمی های محبوب، با وجود برخی اخبار در خصوص بازگشت تیم نفت مسجدسلیمان به این شهر، تمرینات این تیم تا شروع لیگ در تهران برگزار می گردد.

پس از این که شاگردان مهدی تارتار کمپ محل تمرین خود در احمدآباد مستوفی را ترک کردند، شایعه شد آنها راهی شهر خود می شوند، ولی مربیان حاضر به ترک تهران نشدند.

با توجه به شرایط آب و هوایی در مسجدسلیمان، اعضای این تیم علاقه ای به بازگشت نشان ندادند. از طرفی شرایط قرمز در استان خوزستان باعث شد کاروان این تیم به تمرینات در تهران ادامه دهند.

با این حال مسائل مالی سبب شده اردوی این تیم در تهران تحت تاثیر قرار بگیرد. البته مسئولان باشگاه نفت پیگیر دریافت دو و نیم میلیارد باقی مانده از کمک وزارت نفت هستند؛ در صورتی که این باشگاه بتواند الباقی پول را دریافت کند، مسائل برای برپایی اردو در تهران و پرداخت بخشی از پول بازیکنان و به انتها رساندن لیگ برتر، حل خواهد شد.

گفتنی است؛ در حال حاضر یک بازیکن و دو پزشک تیم نفت مسجدسلیمان به کرونا مبتلا هستند و در شهر خود قرنطینه شده اند. در صورت منفی بودن تست مجدد، آنها به تهران و تمرینات برمی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نفت مسجدسلیمان به خوزستان بازنمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفت مسجدسلیمان به خوزستان بازنمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید