نمایشگاه آثار نقاش اسلواک در گالری دیپلماتیک اکو

به گزارش سرگرمی های محبوب، تهران (پانا) - آیین گشایش نمایشگاه نقاشی تصویر خیال، مجموعه برگزیده آثار هنرمند نقاش اهل اسلواکی لوکا براسه، با حضور سفرا و نمایندگان مراکز دیپلماتیک مقیم تهران، عصر روز دوشنبه اول آذرماه برابر با 22 نوامبر 2021 در گالری هنری مؤسسه فرهنگی اکو برگزار گردید.

نمایشگاه آثار نقاش اسلواک در گالری دیپلماتیک اکو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو در این نمایشگاه که با حضور هنرمند نقاش افتتاح شد مجموعه 27 اثر سبک آبستره به نمایش گذاشته شد که مورد استقبال بازدیدکنندگان نهاده شد.

بنا بر همین گزارش پروفسور سرور بختی رییس موسسه فرهنگی اکو طی سخنانی در این مراسم گفت: وقتی سخن از هنر به میان می آید نا خودآگاه هنر نقاشی به عنوان گزینه نخست به فکر متبادر می شود.

وی بعلاوه گفت نقاشی بیان ایده ها و عواطف است.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در ادامه توضیح داد که این نهاد بین المللی با برگزاری این نمایشگاه امیدوار است زمینه تبادلات و تعاملات میان هنرمندان منطقه اکو و دیگر کشورهای دنیا را فراهم آورد.

سفیر اسلواکی در این مراسم با قدردانی از مؤسسه فرهنگی اکو برای برگزاری نمایشگاه گفت: فرهنگ باعث نزدیک شدن ملت ها به یکدیگر و شناخت آنها می شود.

وی اضافه کرد: نقاشی های لوکا براسه نمایانگر میراث فرهنگی غنی کشور اسلواکی می باشد.

در ادامه مراسم لوکا براسه هنرمند نقاش به ارائه توضیحاتی در خصوص آثار خود پرداخت وی تأکید کرد که هنر مرز نمی شناسد و احساسات انسانی را به تصویر می کشد.

وی اضافه کرد مجموعه آثار نقاشی به نمایش در آمده تعامل عشق و علاقه وی به طبیعت است.

لوکا براسه از مؤسسه فرهنگی اکو و سفارت اسلواکی در ایران برای برگزاری این رویداد قدردانی نمود.

نمایشگاه تصویر خیال جهت بازدید علاقه مندان تا تاریخ 22 دسامبر 2021 طی روزهای یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 4 عصر در محل گالری هنری مؤسسه فرهنگی اکو دایر است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "نمایشگاه آثار نقاش اسلواک در گالری دیپلماتیک اکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه آثار نقاش اسلواک در گالری دیپلماتیک اکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید