نوراللهی: اتهام های بی دلیل ارزش توجه کردن هم ندارند، ابتدای فصل می گفتند پرسپولیس قهرمان نمی گردد

به گزارش سرگرمی های محبوب، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اتهام زنی به تیم ما دیگر لوث شده و بعد از این همه قهرمانی، طبیعی است که چنین حسادت هایی نسبت به ما وجود داشته باشد.

نوراللهی: اتهام های بی دلیل ارزش توجه کردن هم ندارند، ابتدای فصل می گفتند پرسپولیس قهرمان نمی گردد

به گزارش سرگرمی های محبوب، احمد نوراللهی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره برد سرخپوشان مقابل شهر خودرو گفت: خدا را شکر در بازی قبلی توانستیم سه امتیازی مهم را به دست بیاوریم. بازی خیلی سختی بود، ولی ما توانستیم با موفقیت آن را پشت سر گذاشته و شرایط مان در جدول را خیلی بهتر از قبل کنیم. هر چند عدم حضور طرفداران هم در بازی تأثیرگذار بود، ولی به هرحال این شرایط خاص و ویژه ای است که همه مردم با آن دست و پنجه نرم می نمایند، ولی مطمئنم که ما از حمایت و دعاهای طرفداران مثل همواره برخوردار هستیم و قلب آنها همراه ماست. راضیم که توانستیم با این برد آنها را راضی کنیم.

وی ادامه داد: از امروز تمرینات دوباره آغاز می گردد و ما خودمان را برای بازی با پیکان آماده می کنیم. امیدوارم بتوانیم سه امتیاز بازی با پیکان که در فرایند قهرمانی ما خیلی هم مهم است به دست بیاوریم.

نوراللهی درباره اختلاف امتیاز ایجاد شده در صدر جدول گفت: به لحاظ اختلاف امتیاز با تیم های دیگر در حال حاضر پرسپولیس شرایط خوبی در جدول دارد. ما با تیم دوم جدول یک اختلاف 10 امتیازی داریم، ولی ما همه چیز را تمام شده نمی دانیم. هنوز 9 بازی دیگر در پیش داریم و همه این بازی ها برای ما مهم هستند و ما هم تمام کوشش مان را می کنیم که امتیازات لازم برای قهرمانی چهارم که به نظرم خیلی سخت است را به دست بیاوریم. شرایط فعلی ما در جدول محصول کوشش بی وقفه بازیکنان، کادر فنی و البته حمایت همیشگی طرفداران است، ولی هنوز تا سرانجام لیگ خیلی مانده و ما هم با قدرت ادامه می دهیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره اتهام زنی برخی افراد به سرخ ها گفت: متأسفانه از فصل قبل این حرف ها زده می گردد و به نظرم این صحبت ها دیگر لوث شده است. در چهار پنج هفته اول ما نتایج خوبی برابر رقبای مستقیم مان نگرفتیم. در آن موقع می گفتند پرسپولیس دیگر قهرمان نمی گردد، ولی ما دست از کوشش برنداشتیم. پرسپولیس با کوشش و روحیه جنگنده و غیرت توانست شرایط را تغییر دهد و در سرانجام نیم فصل صدرنشین جدول شد. ما در نیم فصل دوم به جز یک بازی که مساوی شد همه بازی هایی را که در نیم فصل اول مقابل رقبای مستقیم واگذار نموده بودیم، بردیم و این در فرایند قهرمانی خیلی مهم است و ادامه راه را برای ما خیلی راحت تر کرد.

او ادامه داد: به نظر من اگر تیمی می خواهد به قهرمانی برسد باید از موقعیت هایی که در زمین بازی دارد، استفاده کند. برخی تیم ها از ده موقعیت ایجاد شده استفاده نکردند ولی درباره اشتباهات داوری حرف می زنند و در کمال تعجب تقصیر را متوجه پرسپولیس می دانند. برخی از مدیران باشگاه ها درباره چنین موضوعاتی حرف می زنند، ولی پرسپولیس با کوشش بازیکنان و حمایت طرفداران همواره در مستطیل سبز جنگیده است و سه قهرمانی به دست آورده. از این به بعد هم پرسپولیس در زمین بازی حرف می زند. چنین افرادی هم بهتر است تمرکزشان روی کار خودشان باشد و به جای اتهام زدن به بقیه به ضعف های تیم خودشان بپردازند.

نوراللهی گفت: هرچند ما با دومین تیم جدول فاصله 10 امتیازی داریم، ولی همه معتقدیم که هیچ چیز هنوز تمام نشده است. نه بازیکنان و نه کادر فنی مغرور نشده اند بلکه می خواهند برای ادامه راه بجنگند و به نظر من همین تواضع است که باعث موفقیت پرسپولیس شده. ما از امروز با قدرت در تمرینات حاضر می شویم و همه کوشش مان را می کنیم تا امتیازات لازم برای قهرمانی را به دست بیاوریم. دیگران هم بدانند که تیم پرسپولیس همدل است و برای به دست آوردن قهرمانی دارد زحمت می کشد. در زمین بازی همه ما پشت هم هستیم و قلب مان برای هم می تپد. نتایجی که پرسپولیس می گیرد حاصل چنین روحیه ای است. به نظر من بعد از قهرمانی چهارم که ما به کسب آن امیدواریم، فوتبال ایران باید به پرسپولیس افتخار کند و به آن احترام بگذارد، چراکه این تیم جانانه کوشش نموده است. هرچند در لیگ قهرمانان آسیا ما نایب قهرمان شدیم، ولی در چند سال اخیر پرسپولیس همه جام ها را به دست آورد.

هافبک پرسپولیس با اشاره به اینکه سرخپوشان همواره از شرایط سخت سربلند بیرون آمده اند، گفت: سال جاری ما حتی در رده هفتم جدول هم بوده ایم، ولی خدا را شکر توانستیم برگردیم و هیچ وقت دست از کوشش برای رسیدن به هدف مان برنداشتیم. در خیلی از بازی ها ما از اشتباهات داوری ضرر کردیم، ولی معتقدیم که این اشتباهات همواره بوده. همه ممکن است اشتباه نمایند، چه داور و چه تیم ها، ولی حتی در همان بازی ها که این اشتباهات بوده باز هم ما توانستیم گل بزنیم و سه امتیاز بازی را بگیریم. به نظر من در چنین مواقعی که تیم می تواند در سخت ترین شرایط امتیاز کسب کند، شخصیت فنی بالای آن معلوم می گردد. خیلی از صحبت هایی که وجود دارد، ارزش توجه کردن ندارند. ما با روحیه ادامه می دهیم و برای بازی های آینده کوشش می کنیم.

نوراللهی با اشاره به نایب قهرمانی پرسپولیس در لیگ پانزدهم گفت: حتی زمانی که به دلیل تفاضل گل به قهرمانی نرسیدیم ما باز هم از حمایت طرفداران برخوردار بودیم. آنها ایستاده ما را تشویق می کردند هرچند ما قهرمان نشده بودیم. اعتمادی که طرفداران در آن شرایط سخت به ما داشتند به همه ما بازیکنان و کادر فنی یاری کرد تا بتوانیم به قهرمانی های متوالی دست پیدا کنیم. این همدلی و اتحاد همواره برای پرسپولیس یاری بزرگی بوده است. بعد از سه سال قهرمانی در لیگ، قهرمانی در جام حذفی، نایب قهرمانی آسیا و سوپر جامهایی که به دست آوردیم سال جاری هم ما در آستانه قهرمانی چهارم هستیم. به نظر من در چنین شرایطی طبیعی است که حسادت هایی وجود داشته باشد، ولی ما به حواشی توجه نمی کنیم و وقتی وارد زمین می شویم تمام تمرکزمان روی این است تا در سرانجام بازی طرفداران مان را راضی کنیم. ما همه حرف مان را به زبان فوتبال در مستطیل سبز می زنیم و تا اینجا هم خدا یاری مان نموده است و توانستیم نتایج خوبی به دست بیاوریم.

نوراللهی در سرانجام گفت: در حال حاضر با شرایط خاصی در کشورمان روبرو هستیم. برای همه مردم خوب مان آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم بتوانیم در کنار هم به خوبی این مشکل را پشت سر بگذاریم و ویروس کرونا ریشه کن گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نوراللهی: اتهام های بی دلیل ارزش توجه کردن هم ندارند، ابتدای فصل می گفتند پرسپولیس قهرمان نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوراللهی: اتهام های بی دلیل ارزش توجه کردن هم ندارند، ابتدای فصل می گفتند پرسپولیس قهرمان نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید