کارگران شرکت خط و ابنیه فنی تراورس حدود 4 ماه حقوق معوقه دارند

به گزارش سرگرمی های محبوب، کارگران شرکت خط و ابنیه فنی راه آهن، تراورس کرج می گویند که حدود 4 ماه حقوق معوقه دارند، هرچند مسئولان شرکت این موضوع را تکذیب می نمایند.

کارگران شرکت خط و ابنیه فنی تراورس حدود 4 ماه حقوق معوقه دارند

به گزارش خبرنگار دانشگاه سرگرمی های محبوب، اواخر اردیبهشت سال جاری بود که خبر بازگشت شرکت خط و ابنیه فنی تراورس به راه آهن جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

در آن موقع از سوی سازمان خصوصی سازی اعلام شد که با اعلام آمادگی شرکت راه آهن و موافقت این سازمان، مدیریت شرکت تراورس به دولت بازگشته است و قرارداد واگذاری 95 درصد سهام این شرکت به شرکت آهن و فولاد لوشان از سوی سازمان خصوصی سازی لغو شده است.

مقدمات تحویل و اداره تراورس به شرکت راه آهن هم قرار بود مطابق قوانین و مقررات صورت گیرد. اما اکنون پس از گذشت حدود بیش از 2 ماه از انتشار این خبر، به نظر می رسد شرایط کارکنان این شرکت همچنان نامناسب است.

کارگران شرکت تراورس کرج می گویند که شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران مشغول آنالیز و شاید حسابرسی از شرایط شرکت و الحاق آن است، اما هنوز واگذاری کامل صورت نگرفته و سامانه پرداخت حقوق ها به این شرکت منتقل نشده است.

به گفته کارگران شرایط پرداخت حقوق آنان نسبت به گذشته بدتر شده و اکنون کارگران این شرکت حدود 4 ماه حقوق خود را از شرکت طلبکارند.

حسین زاده، مدیر شرکت تراورس کرج نیز از مصاحبه با خبرنگار ما سرباز زد و گفت که تعویق 4 ماهه حقوق کارگران کذب است.

تماس های مکرر خبرنگار ما با ظفرقندی، مدیر روابط عمومی شرکت تراورس برای تأیید یا تکذیب این خبر بی پاسخ ماند. به همین دلیل سرگرمی های محبوب منتظر دریافت پاسخ مسئولان شرکت است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کارگران شرکت خط و ابنیه فنی تراورس حدود 4 ماه حقوق معوقه دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگران شرکت خط و ابنیه فنی تراورس حدود 4 ماه حقوق معوقه دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید