کسب سهمیه برای فولاد به مذاق عده ای خوش نمی آید

به گزارش سرگرمی های محبوب، باشگاه فولادخوزستان در مورد داوری شب گذشته ملاقات برابر پارس جنوبی و همچنین اتفاقات اخیر بیانیه ای صادر کرد.

کسب سهمیه برای فولاد به مذاق عده ای خوش نمی آید

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سرگرمی های محبوب از سایت باشگاه فولادخوزستان، این باشگاه در مورد داوری شب گذشته ملاقات برابر پارس جنوبی و همچنین اتفاقات اخیر بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

ظاهرا کسب سهمیه برای فولاد به مذاق عده ای خوش نمی آید که این چنین باشگاه ما را مورد آماج حملات ناجوانمردنه قرار داده اند. اگر تا هفته گذشته شک و تردید داشتیم که نمی خواهند باشگاه فولاد سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند، امروز با اطمینان اعلام می کنیم، چنین هدفی وجود دارد. اینکه چه کسی نمی خواهد فولاد سهیمه بگیرد، برای این باشگاه و مردم خوزستان نامعلوم است اما فقط کافی است بازی شب گذشته مقابل پارس جنوبی جم را یک بار تماشا کنید، تا شما هم مطمئن شوید. در این بازی آقای اشکان خورشیدی داوری بازی که در ملاقات رفت فولاد و پرسپولیس، مرتکب اشتباه شد تا حریف به یک پنالتی برسد و سه امتیاز را بگیرد، شب گذشته هم دو پنالتی واضح و آشکار را ندید تا بازی مساوی تمام گردد.

تمام کارشناسان داوری و تمام اهالی فوتبال از شب گذشته تا امروز، با دیدن این صحنه ها انگشت به دهان مانده اند که چطور آقای اشکان خورشیدی پنالتی های به این واضحی را ندید. برای باشگاه فولاد جای سوال دارد چطور در این فوتبال خطاهای 10 درصدی یا برخوردهای ساده پنالتی است ولی حمله بدون توپ مدافع پارس جنوبی به مهاجم فولاد که باعث شد 3 متر به بیرون زمین پرتاب گردد، پنالتی نیست؟! و یا فن سه امتیازی مدافع پارس جنوبی به شیمبا چطور می تواند پنالتی نباشد؟!

برای باشگاه فولاد و مردم خوزستان، این تصمیمات عجیب و غریب و این اراده خودجوش برای دورماندن از سهمیه آسیا، همچنان شک و تردید زیادی به وجود می آورد که فدراسیون فوتبال باید جوابگوی آن باشد. در ملاقات مقابل نساجی هم همه شاهد ناداوری آشکار علیه فولاد بودند به شکلی که اکرمی داور مسابقه فعلا از قضاوت محروم است. اما آیا این محرومیت، جوابگوی آرزوهای از دست رفته یک استان که مردمش نه آب دارند و نه هوا، هست؟ بار دیگر بر همه عیان شد باشگاه فولاد هم مثل مردم خوزستان مظلوم است و قربانی معادلات سیاسی فوتبال می گردد.

باشگاه فولاد قصد ندارد به داوری اتهام بزند اما چرا این اشتباهات باید در هفته های منتهی به سرانجام لیگ، به صورت سریالی برای فولاد اتفاق بیفتد؟ آیا کسب سهمیه برای فولاد، باعث می گردد تا طرفداران برخی تیم ها به فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش حمله نمایند؟ آیا گناه فولاد این است؟ باشگاه فولاد نه کانال طرفداری دارد و نه پیج های اینستاگرامی که شبانه روز مسئولان فدراسیون و وزارت ورزش را مورد لطف قرار دهند. کم کم این موضوع بر همگان اثبات شده آنها برای فرار از حملات ناشی از سهمیه نگرفتن برخی تیم ها، دیواری کوتاه تر از دیوار فولاد پیدا نمی نمایند. قصد نداریم اتهامی بزنیم ولی آیا طرفداران فولاد نباید به اتفاقات چند هفته گذشته کاملا مشکوک شوند؟!

ظاهرا سهمیه فولاد باعث می گردد واژه فوتبال پاک دوباره در فوتبال ایران مطرح گردد. در ملاقات پارس جنوبی جم هم چون منافع تیم های دیگر در خطر بود همه دست به دست هم دادند تا آن اتفاقات تلخ رقم بخورد. اگر نمی خواهید فولاد سهمیه بگیرد مرد و مردانه اعلام کنید نه اینکه پشت پرده و به صورت ناجوانمردانه، یک استان و کوشش های یک ساله اش را قربانی کنید.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کسب سهمیه برای فولاد به مذاق عده ای خوش نمی آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب سهمیه برای فولاد به مذاق عده ای خوش نمی آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید