خودزنی و سیاست یک بام و دو هوا به سبک سخنگوی باشگاه استقلال!

به گزارش سرگرمی های محبوب، سخنگوی باشگاه استقلال در اقدامی عجیب در نشست خبری به وسیله تریبون رسمی با صحبت هایش این باشگاه را وارد حاشیه کرد.

خودزنی و سیاست یک بام و دو هوا به سبک سخنگوی باشگاه استقلال!

به گزارش خبرنگار ورزشی سرگرمی های محبوب، تیم فوتبال استقلال که به نظر می رسید با صعود از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا با آرامش وارد ایران گردد تا خودش را برای رقابت های لیگ برتر آماده کند، بار دیگر وارد حاشیه شد که این بار حاشیه از درون خود باشگاه و به بهانه جدایی فراز کمالوند صورت گرفت.

کمالوند که با پیشنهاد سایپا روبرو شده بود، در عربستان این موضوع را با فرهاد مجیدی مطرح و اصرار می نماید که می خواهد در نقش سرمربی فعالیت کند. مجیدی که با وجود بعضی اتفاقات در اردوی استقلال در عربستان سکوت نموده است با اصرار کمالوند راضی به جدایی او می گردد.

کمالوند سپس با احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال که در عربستان حضور داشت، موضوع پیشنهاد سایپا را مطرح می نماید اما با مخالفت جدی او روبرو می گردد. مددی نیز این مسئله را به اسماعیل خلیل زاده رئیس هئیت مدیره انتقال می دهد. کمالوند وقتی متوجه مخالفت مددی می گردد، سراغ مجیدی می رود و از او می خواهد به مدیرعامل استقلال بگوید با جدایی اش موافقت کند. سرمربی آبی پوشان نیز به مددی می گوید که با جدایی کمالوند مخالفتی ندارد و از مدیرعامل می خواهد اجازه دهد به عنوان سرمربی به سایپا برود.

در این بین، اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال از مددی درباره جدایی کمالوند شرحاتی می خواهند که مدیرعامل استقلال ماجرا را تشریح می نماید. او شرح می دهد که مخالف جدایی کمالوند بوده، موضوعی که سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا در مراسم معارفه کمالوند هم به آن اشاره نمود.

اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیئت مدیره استقلال یکشنبه شب در گفت وگو با برنامه فوتبال برتر درباره جدایی کمالوند شرح مختصر داد و گفت: چند روزی است درگیر ویروس کرونا شده ام و در روزهای آخر قرنطینه هستم. من امروز متوجه جدایی فراز کمالوند شدم. روزی که کمالوند به استقلال آمد، فرهاد مجیدی مهربانانه برخورد کرد و روزی هم که جدا شد، همین برخورد صورت گرفت.

در شرایطی که به نظر می رسید همه چیز تمام شده باشد، حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال در نشست خبری هفتگی خود و از تریبون باشگاه از مددی انتقاد کرد و گفت که در جریان موضوع نبوده و از این اتفاق شوکه شده است. درست دو هفته پیش در حالی که استقلال در کوران مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قرار داشت نظری طبق روال هفتگی نشست خبری آنلاین برگزار کرد و با وجود اینکه باشگاه استقلال از سرگرمی های محبوب خواسته بود سوالات خود را مطرح نمایند اما او با این توجیه که پاسخگویی به سوالات ممکن است استقلال را دچار حاشیه کند از پاسخگویی خودداری کرد.

دو هفته بعد اما در شرایطی که استقلال 10 روز دیگر دربی را پیش رو دارد و در لیگ نیز مدعی قهرمانی محسوب می گردد و قطعا همانند رقابت های آسیایی به آرامش احتیاج دارد، سخنگوی استقلال با موضعگیری علیه مدیرعامل آن هم در رسانه رسمی باشگاه حاشیه ای جدید را رقم زد. این کار چیزی جز رفتاری منطبق با ضرب المثل یک بام و دو هوا نیست!

اگر هیئت مدیره در جریان این انتقال قرار نداشت، سخنگوی جوان باشگاه استقلال که بر دوری از حاشیه تاکید دارد، نمی توانست موضوع را درون خانوادگی حل نماید؟ آیا انتقاد از مدیرعامل به وسیله رسانه رسمی باشگاه هدفمند انجام شده است؟ آیا این خودزنی و سیاست یک بام و دو هوا از سوی سخنگوی باشگاه استقلال دلیل خاصی دارد؟

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خودزنی و سیاست یک بام و دو هوا به سبک سخنگوی باشگاه استقلال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودزنی و سیاست یک بام و دو هوا به سبک سخنگوی باشگاه استقلال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید