بر اساس شخصیت هری پاتری خود به کجا سفر کنیم؟

به گزارش سرگرمی های محبوب، هری پاتر! شخصیت موردعلاقه نیمی از مردم دنیا. فکر می کنید با کدام یک از شخصیت های این داستان افسانه ای بیشترین شباهت را دارید؟ آیا می دانید بر اساس شخصیت هری پاتری خود بهتر است به کجای دنیا سفر کنید؟

بر اساس شخصیت هری پاتری خود به کجا سفر کنیم؟

تغییر مقصد سفر به مقاصدی که به کلی با شخصیت هری پاتری ما مناسب باشد، برای ما مشنگ ها (muggles) کار خوشایند و بزرگی است. اگر شما هم مانند ما سرگرمی های محبوبیی ها از طرفداران پروپاقرص هری پاتر هستید، از کمی جادو استفاده کنید و اجازه دهید تا شخصیت موردعلاقه تان سفر بعدی شما را انتخاب کند.

آیا خود را بیشتر شبیه هرماینی گرنجر می دانید یا هری پاتر؟ آیا دوستانتان شما را رون ویزلی گروه می دانند یا دراکو مالفوی؟ هر شخصیتی که دارید از جادوی چوب دستی درونی خود استفاده کنید و با گفتن جادوی اکیو (accio جادوی جمع آوری اشیا) خود را به مقصد موردنظر برسانید. سرگرمی های محبوب اینجا است تا شما را در این جادو کمک کند.

هری پاتر، سافک در انگلیس یا بولیوی

حتی کلاه گروه بندی (sorting hat) نیز در تشخیص جایگاه این شخصیت مشکل داشت؛ شخصیتی که مرز بین خوب و بد را تعیین می کند. همچنین این روحیه ناآرام، شجاع، لجوج و کله شق، ارتباط عمیقی با خانه دارد. ما به پاترهای دنیا پیشنهاد می کنیم که زمان خود را بین دو مقصد تقسیم کنند. شما می توانید یا به آرامش و حس نوستالژیک شهر سافک پناه ببرید یا برای یک ماجراجویی بسیار هیجان انگیز به بولیوی بروید.

می توانید از لیونهام (در سافک) دیدن کنید؛ جایی که الهام بخش گادریکس هالو (Godricks Hollow) بود و از De Ver House که خانه بچگی هری پاتر در فیلم بود، عکس بگیرید. طبق گزارش ها، این خانه پس از شماره 10 خیابان داونینگ، دومین ساختمان در انگلیس است که بیشترین عکاسی از آن اجرا شده است.

بعد از اینکه حسابی از سافک لذت بردید و از آن سیر شدید، وقت آن رسیده است تا به اسکی روی ماسه، زیپ لاین یا دیدن جگوار در بولیوی بروید. مانند هری، در امتداد جاده مرگ در بولیوی با مرگ برقصید. این جاده 69 کیلومتری با پیچ ها و دره وحشتناک تضمین می کند که شما همان دختر یا پسری هستید که زنده ماند.

رون ویزلی، کرواسی یا اسلوونی

شاید رون ها کمی نقطه ضعف داشته باشند؛ اما این سرخوش ها بسیار به دوستان خود وفادار و عاشق وقت گذرانی با آن ها هستند. بزرگ شدن به عنوان یکی از 7 فرزند خانواده یعنی هرگاه که پای رفاقت در میان باشد دست به سفر زدن برای فراهم آوردن آرامش و آسایش.

به سواحل آرام و زیبای دالماسی شمالی در کرواسی بروید. در اینجا شما و دوستانتان می توانید پیش از رفتن به جاهای کمتر دیده شده مانند جزایر پگ (Peg)، سیلبا (Silba) و کرس (Cres)، در یک ویلای ساده اما روبه دریا مستقر شوید. جزیره پگ سرزمین پنیرهای ناشناخته و بهترین جا برای عاشقان میان وعده مانند کله قرمز ما است. رون ها، همچنین در اسلوونی می تواند آرام بگیرند، جایی که پر از چشم انداز ها زیبا و آرام روستایی، کوهستان و ساحل دریاچه بلد (Bled) است. آن ها همچنین می توانند در این چشم انداز ها دوست داشتنی با دوستان خود شطرنج جادویی بازی کنند.

هرماینی گرنجر، همه جا!

این گریفیندور تشنه علم در سال سوم تحصیلش در هاگوارتز نمی توانست بین موضوعات درسی یکی را انتخاب کند؛ بنابراین یک یا دو مقصد نمی تواند انتخاب خوب و درستی باشد. اگر شما هم فکر کتابی بی نظیری دارید، دنیا را به سبک دایرةالمعارف (البته نه به کمک وسیله سفر در زمان یا همان Time Turner) سفر کنید.

گرنجرها از ماه ها تحقیق و برنامه ریزی برای گشتن چهارگوشه دنیا لذت می برند. آن ها به عنوان فعالانی مشتاق (که بیشتر از هر چیز به خاطر دفاع از حقوق جن های خانگی معروف هستند) بیشتر راغب آن اند تا با استفاده از شبکه های ریلی یا دوچرخه و هایکینگ به جای پرواز و استفاده از کمپینگ و محصولات دوستدار طبیعت، کربن کمتری تولید کنند.

دارکو مالفوی، مالدیو

پشت ظاهر جسور او، روحی گمگشته و قلبی مهربان نهفته است. البته که او در نهایت سمت درست را انتخاب کرد. دراکو که در عمارتی بزرگ بزرگ شد، خیلی با مسائل روزمره آشنا نیست.

مالفوی ها بهتر است رهسپار مالدیو شوند و از یک سفر لوکس لذت ببرند. آیا سزاوارش هستید؟ احتمالا نه. اما خب شما پولدار هستید. مالدیور، بهشت روی زمین، تجربه های بی بدیل زیرآب را در اختیار شما قرار می دهد. از آنجا که غواصی اسکوبا یک جورهایی متفکرانه است، احتمالا این فعالیت موقعیت خوبی برای این شورشی باشد تا به کارهای بد گذشته اش فکر کند.

لونا لاوگود، هند

لوناها به راه و روش خود عمل می کنند. این فرد خوش قلب و عجیب، از طرفداران مکتب ذن است؛ برخلاف اینکه دیگر هم کلاسی هایش مدام وسایلش را برمی دارند، او معتقد است که تمام چیزهایی که گم می کنیم در نهایت به ما بازمی گردند، البته نه به شیوه ای که انتظارش را داشته باشیم.

اگر با لونا موافق هستید اجازه دهید تا شیوه فکری اش شما را سمت هند گریز دهد. اینجا سرزمین یوگا است. میسور در کارناتاکا، زادگاه آشتنانگا یوگا، مراکز بسیار بزرگی دارد. یا می توانید در دوره های 10 روز تا 6 ماهه مرکز بین المللی آموزش و تحقیق یوگا در تامیل نادو دیدن یا ثبت نام کنید یا به کمک تعالیم آیورودا یا حضور در مراکز مدیتیشن بودایی Himachal Pradesh، تعادل را به فکر، بدن و روح خود بازگردانید.

دامبلدور، مارگیت، انگلیس

دامبلدور، بر اساس کارت قورباغه شکلاتی اش، یکی از بزرگ ترین جادوگران عصر مدرن است، کسی که از موسیقی مجلسی و بولینگ لذت می برد. مطمئنا او تنها کسی است که ولدمورت از او می ترسید اما ما این مرد را بیشتر با علاقه اش به آبنبات های لیمویی، جوراب های پشمی و البته ققنوس دوست داشتنی اش، Fawkes، می شناسیم.

مارگیت در ساحل جنوبی انگلیس برای دامبلدورهای تیزبین ساخته شده است. این شهر ساحلی کلاسیک یکی از پربازدیدترین مکان های توریستی و پر از کمپ و فعالیت های هیجان انگیز است. حتما از شل گروتو (Shell Grotto) دیدن کنید. اینجا راهرویی پوشیده از صدف است که نه توضیحی برایش وجود دارد و نه معلوم است چه کسی آن را ساخته است. در طبقه بالای کافه Roise the Bus نهار میل کنید یا چند ساعتی را در ساحل بگذرانید. تا قبل از دیدن تم پارک Dreamland این مکان را ترک نکنید.

نیوت اسکمندر، بورنئو یا ماداگاسکار

اشتیاق شما برای هیولاهای شگفت انگیز باعث شده است تا الان نیمی از سیاره را برای تحقیق درباره بوتراکلز ها (Bowtruckles) در جنگل های آلمان گشته باشید و برای فرار از لتیفولدها (Lethifolds) به پاپوآ، گینه نو پناه برده باشید. اسکمندرها برای ماجراجویی بعدی خود بهتر است به جنگل های بارانی بورنئو یا 150،000 گونه بومی ماداگاسکار سری بزنند.

جنگل های بورنئو غنی ترین حیات وحش روی کره زمین را دارد اما جاذبه اصلی آن ساکنان مو آتشین هستند (نه ویزلی ها مهاجرت نکرده اند): کلنی اورانگوتان های بومی. می توانید آن ها را در پارک ملی Batang Ai (البته تنها با تور) یا مرکز توان بخشی اورانگوتان های اسپیلوک ببینید. وقتی بحث از حیات وحش می شود، ماداگاسکار گزینه ای افسانه ای است. به پارک ملی Andasib Mantadia بروید و از شیرجه زدن از روی صخره های زیبا، ایستادن در سایه بائوباب های جادویی و دیدن 11 گونه لمور لدت ببرید.

دلورس آمبریج - توکیو، ژاپن

شاید دلورس شخصیت محبوب شما نباشد، اما نمی توان تاثیر او در داستان هری پاتر را نادیده گرفت. او یکی از اعضای گروه شرورانه ولدمورت بود و علاقه زیادی به جمع آوری بشقاب های زینتی گربه های خندان داشت. با توجه به کافه گربه ها و سبک پوشش صورتی اش (که به Bubble Gum fashion معروف است) در بعضی منطقه ها توکیو، قطعا دلورس عاشق این شهر خواهد شد.

توکیو، درخشان، جدی و خوش ساختار است. قطارهای این شهر سر ساعت حرکت می کنند و تابلو های اعلان هوشمندش باعث می شود به راحتی از منطقه ها مختلف دیدن کنید. بعد از اینکه در رستوران رباتی غذا خوردید سری به فروشگاه هاراجوکو و آیوما (Harajuku and Aoyama) بزنید. با اینکه کافه گربه از تایوان می آید اما در توکیو به تکامل رسید. اگر شما هم علایق مشترکی با دلورس دارید سری به کافه گربه Mocha Lounge Ikebukuro یا Asakusa Nekoen بزنید که به شما اجازه می دهند با گربه ها بازی کنید.

منبع: کجارو / lonelyplanet

به "بر اساس شخصیت هری پاتری خود به کجا سفر کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بر اساس شخصیت هری پاتری خود به کجا سفر کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید