تزریق دو دز واکسن، تنها شرط حضور تماشاگران برای بازی ایران ، کره؟

به گزارش سرگرمی های محبوب، انجام تست پی سی آر در ملاقات تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی، قطعی نیست و صرفا تا کنون تنها شرط قطعی، تزریق 2 دز واکسن کروناست.

تزریق دو دز واکسن، تنها شرط حضور تماشاگران برای بازی ایران ، کره؟

به گزارش گروه ورزشی سرگرمی های محبوب، ملاقات تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از سری رقابت های مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر، قرار است 20 مهر در استادیوم آزادی برگزار گردد و به همین منظور حضور دیدنگران در این مسابقه با شروط خاصی همراه شده است.

چندی پیش علیرضا رییسی، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا اعلام نمود 10 هزار دیدنگر به شرط تزریق 2 دُز واکسن کرونا، با ماسک و فاصله گذاری اجتماعی می توانند در استادیوم آزادی شاهد بازی ایران و کره جنوبی باشند.

با این وجود به تازگی غلامرضا نوروزی، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام نمود که شروط حضور دیدنگران در ملاقات تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی، تزریق 2 دز واکسن کرونا و هم انجام تست پی سی آر است.

بر اساس اطلاعات تا به امروز صرفا تزریق 2 دُز واکسن کرونا برای افرادی که تمایل دارند این مسابقه را در استادیوم آزادی دیدن نمایند قطعی شده و در رابطه با انجام تست پی سی آر هنوز تصمیم نهایی اتخاذ نشده و به احتمال زیاد حضور در این مسابقه به انجام تست پی سی آر منوط نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تزریق دو دز واکسن، تنها شرط حضور تماشاگران برای بازی ایران ، کره؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق دو دز واکسن، تنها شرط حضور تماشاگران برای بازی ایران ، کره؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید