تلاش سخت جنرال موتورز برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا

به گزارش سرگرمی های محبوب، شرکت جنرال موتورز برای تولید سه میلیون ماسک بهداشتی به صورت ماهانه، با سازمان ورزش های یخی شریک شد.

تلاش سخت جنرال موتورز برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا

به گزارش خبرنگار ، با شیوع ویروس کرونا و کمبود مواد اولیه بهداشتی برای مبارزه با شرایط پیش آمده خیلی از شرکت های بزرگ سعی کردند با تغییر کاربری به صورت موقت به کمک کشورهای مختلف بیایند.

جنرال موتورز نیز همانند این شرکت ها، برخی از کارخانه های خود را برای تولید دستگاه های تهویه هوا آماده ساخت. این کارخانه ها در کنار تولید دستگاه های مذکور برای بیمارستان ها، ماسک های بهداشتی را نیز در اختیار پزشکان و پرستاران در مراکز درمانی قرار می دهند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، جنرال موتورز با همکاری شرکت سازنده وسایل حفاظتی و بهداشتی قصد دارد تا تولید دستگاه های تهویه هوای خود را به مرحله ای جدید برساند. این فعالیت که قرار است در ایندیانا صورت گیرد، اقدامی مشابه با شراکت جنرال موتورز و سازمان ورزش های یخی برای تولید ماسک های بهداشتی است.

بر طبق گزارش منابع خبری دیترویت، شرکت جنرال موتورز زمانی که در مراحل تولید انبوه ماسک های بهداشتی دچار مشکل شد تصمیم گرفت تا با سازمان ورزش های یخی همکاری کند و عملیات خود را تکمیل کند. همچنین جنرال موتورز تصمیم گرفت تا تولید ماهیانه ماسک های بهداشتی را به 1.5 میلیون عدد در ماه برساند.

گفتنی است شرکت جنرال موتور از وجود یک دستگاه ضدعفونی کننده بهره می برد که به آن ها اجازه می دهد روزانه بیش از دو هزار ماسک تولید شده را پاک سازی کنند. این دستگاه ها معمولا 20 دقیقه زمان برای تکمیل کار خود نیاز دارند و همچنین می بایست تا بین هر عملیات کمی استراحت داشته باشند.

با این حال شراکت با سازمان ورزش های یخی دیترویت باعث شد تا جنرال موتورز به دستگاه های ضدعفونی کننده ازن دسترسی پیدا کنند و عملیات خود را با سرعت بیشتری پیش ببرند. پس از تکمیل مراحل شراکت تولید ماسک ها، حالا شرکت جنرال موتورز ماهانه 3 میلیون ماسک بهداشتی را تولید در کارخانه Warren Transmission Plant دیترویت خود تولید می کند. در واقع اقدامات اخیر مدیرعامل جنرال موتورز باعث شد رشد قابل توجه ای در تولید وسایل بهداشتی لازم داشته باشند. در ادامه گفته می شود که سه تیم ورزش حاکی روی یخ برای حمایت از فعالیت های اخیر شرکت جنرال موتورز دست به کار شده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تلاش سخت جنرال موتورز برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش سخت جنرال موتورز برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید