تکمیل تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران بعد از امتحانات، اولویت اسکان با دانشجویان ملزم به حضور است

به گزارش سرگرمی های محبوب، معاون دانشجویی دانشگاه تهران گفت: خوابگاه های دانشجویی که در اختیار دانشجویان مقطع کارشناسی است، پس از امتحانات تخلیه می شود تا شرایط حضور خوابگاهی را برای دانشجویانی که حتما نیاز به حضور دارند، فراهم کنیم.

تکمیل تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران بعد از امتحانات، اولویت اسکان با دانشجویان ملزم به حضور است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی سرگرمی های محبوب، طبق برنامه های اعلام شده رویکرد وزارت علوم در فراهم کردن خوابگاه برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی است که بر این اساس، سازمان امور دانشجویان بر لزوم تخلیه خوابگاه ها توسط دانشجویان مقطع کارشناسی تاکید کرده و از این دانشجویان خواسته وسایل جامانده خود را از خوابگاه ها بردارند تا خوابگاه ها در اختیار دانشجویان دیگر قرار بگیرد.

خبرنگار شرایط تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران را پیگیری کرده است.

سعید حبیبا معاون دانشجویی دانشگاه تهران در گفت وگو با خبرنگار ما در پاسخ به این سوال که با توجه به تاکید سازمان امور دانشجویان بر تخلیه خوابگاه ها توسط دانشجویان برای اسکان دانشجویان ضروری، شرایط در این زمینه در دانشگاه تهران فراهم است؟ گفت: در این زمینه مسئله ای نداریم و با موضوع خوابگاه های خالی نشده روبرو نیستیم.

وی گفت: خوابگاه های دانشجویی که در اختیار دانشجویان مقطع کارشناسی است، ان شاالله پس از امتحانات تخلیه می شود.

به گفته معاون دانشجویی دانشگاه تهران، برخی دانشجویان نیاز به حضور در دانشگاه ندارند و می توانند آموزش های خود را از راه دور پیگیری کنند؛ اما برخی دانشجویان به دلیل ماهیت کار خود نیاز به حضور دارند که در حال آماده کردن شرایط برای این دانشجویان هستیم.

منبع: خبرگزاری فارس

به "تکمیل تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران بعد از امتحانات، اولویت اسکان با دانشجویان ملزم به حضور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل تخلیه خوابگاه های دانشگاه تهران بعد از امتحانات، اولویت اسکان با دانشجویان ملزم به حضور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید