جهانبخش به دنبال جدایی از برایتون، آیندهوون در کمین هافبک ایرانی

به گزارش سرگرمی های محبوب، جهانبخش مثل هر بازیکن دیگری دوست دارد بیشتر در ترکیب باشد ولی این میسر نیست. به همین خاطر باید درباره آینده تصمیم بگیرد و ما هم درباره این تصمیم به او یاری می کنیم.

جهانبخش به دنبال جدایی از برایتون، آیندهوون در کمین هافبک ایرانی

یک رسانه هلندی اطلاع داد که هافبک ایرانی برایتون در آستانه جدایی از این تیم و بازگشت به لیگ هلند واقع شده است.

به گزارش فارس، اظهارات گراهام پاتر، سرمربی برایتون درباره آینده علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی اش باعث شده تا رسانه های هلند و انگلیس درباره جدایی این بازیکن و رفتنش به لیگ هلند صحبت نمایند.

پاتر 2 روز پیش گفته بود: جهانبخش مثل هر بازیکن دیگری دوست دارد بیشتر در ترکیب باشد ولی این میسر نیست. به همین خاطر باید درباره آینده تصمیم بگیرد و ما هم درباره این تصمیم به او یاری می کنیم.

به همین دلیل سایت فوتبال اینترنشنال هلند نوشت: علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی برایتون دوست ندارد در فصل آینده در برایتون نیمکت نشین گردد به همین خاطر میخواهد در تابستان از این تیم انگلیسی جدا شد. در این میان آیندهوون در کمین هافبک ایرانی برایتون است و می خواهد او را جذب کند.

البته هافبک سابق آلکمار از سوی باشگاه آژاکس هم مورد توجه واقع شده است و مارک اورس با هافبک ایرانی در تماس است تا او را به این تیم بیاورد. جهانبخش در سال 2018 بعد از کسب عنوان آقای گلی لیگ هلند با مبلغ 17 میلیون پوند به برایتون منتقل شد.

منبع: عصر ایران

به "جهانبخش به دنبال جدایی از برایتون، آیندهوون در کمین هافبک ایرانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانبخش به دنبال جدایی از برایتون، آیندهوون در کمین هافبک ایرانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید