خبرنگاران سرمربی تیم قشقایی شیراز: مساوی برابر آرمان گهر سیرجان خوب بود

به گزارش سرگرمی های محبوب، شیراز-خبرنگاران- سرمربی تیم قشقایی شیراز گفت: پس از سه باخت پیاپی که داشتیم، مساوی برابر آرمان گهر سیرجان نتیجه خوبی بود که کسب کردیم.

خبرنگاران سرمربی تیم قشقایی شیراز: مساوی برابر آرمان گهر سیرجان خوب بود

رشید طهماسبی، شامگاه یکشنبه پس از بازی تیمش مقابل آرمان گهر سیرجان اضافه کرد: طبیعی بود که پس از سه باخت پی در پی شرایط خوبی نداشته باشیم اما در تمرینات با بازیکنان صحبت کردیم و توانستیم آنها را از نظر روحی تقویت کنیم.

وی بیان داشت: در نیمه نخست روی غافلگیری گل خوردیم اما در نیمه دوم، بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم.

طهماسبی اضافه کرد: تعویض های خوبی در این بازی انجام دادیم و توانستیم بر این اساس سوار بازی شویم و گل مساوی هم به ثمر رساندیم.

سرمربی تیم قشقایی شیراز ادامه داد: 2 بازی دیگر باقی مانده و باید حواس خود را معطوف به این بازی ها بکنیم تا امتیاز لازم را کسب کنیم.

طهماسبی، همچنین از قضاوت داوران این بازی اظهار رضایت کرد.

دیدار تیم های فوتبال قشقایی شیراز و آرمان گهر سیرجان از هفته سی و دوم رقابت های فوتبال لیگ آزدگان، شامگاه یکشنبه در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه یک بر یک مساوی پایان یافت.

در پایان این هفته، تیم مس رفسنجان با 63 امتیاز همچنان در صدر جدول باقی ماند و صعودش به لیگ برتر قطعی شد، تیم مس کرمان با 60 امتیاز در تعقیب هم استانی اش است و تیم آلومینیوم اراک هم با 57 امتیاز سوم است.

همچنین تیم قشقایی شیراز با 36 امتیاز در رده سیزدهم جدول است و همچنان خطر سقوط این تیم را تهدید می کند، تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم با 39 امتیاز در رده یازدهم است و در حاشیه امنیت قرار گرفته است.

در رقابت های فوتبال دسته یک باشگاه های کشور جام آزادگان 18 تیم شرکت دارند که پس از انجام 34 بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیستم را کسب خواهند کرد و 2 تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

در جدول رده بندی هم اینک تیم شهرداری تبریز با 10 امتیاز که در رده هجدهم است سقوطش به لیگ دسته دوم قطعی شده است، این تیم روزگاری در لیگ برتر کشور حضور داشت.

از بین تیم های سپید رود رشت، رایکا بابل، نیروی زمینی تهران، ملوان انزلی و قشقایی شیراز، یک تیم دیگر به دسته دوم سقوط خواهد کرد و باید منتظر ماند تا پایان رقابت ها که 2 بازی دیگر باقی مانده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سرمربی تیم قشقایی شیراز: مساوی برابر آرمان گهر سیرجان خوب بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرمربی تیم قشقایی شیراز: مساوی برابر آرمان گهر سیرجان خوب بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید