خبرنگاران مرغ گرم مصرفی و مورد احتیاج در استان همدان تامین شده است

به گزارش سرگرمی های محبوب، همدان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: مرغ گرم مصرفی و مورد احتیاج مردم در این استان تامین شده و جای هیچگونه نگرانی از این بابت نیست.

خبرنگاران مرغ گرم مصرفی و مورد احتیاج در استان همدان تامین شده است

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی تعزیرات حکومتی، داریوش جودکی اضافه کرد: با کوشش شبانه روزی و پیگیری های مکرر ستاد تنظیم بازار برای تامین گوشت مرغ گرم، مقدار 200 تن مرغ تحویل کشتارگاه های استان شد تا با قیمت مصوب 20 هزار و 400 تومان در بازار توزیع گردد.

وی گفت: با توجه به کشتار مرغ بیش از احتیاج و مصرف روزانه استان، از مردم درخواست می گردد به اندازه احتیاج خریداری نموده و از تجمع در صفوف خرید و احتکار خانگی مرغ خودداری نمایند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار قیمت سراسری مرغ 20 هزار و 400 تومان اعلام شده و عرضه با قیمت بیشتر از نرخ مصوب تخلف محسوب شده و علاوه بر جریمه نقدی، نسبت به پلمب و قطع سهمیه واحد صنفی اقدام می گردد.

جودکی همچنین از استقرار شعبه سیار تعزیرات حکومتی در میدان امام خمینی (ره) شهر همدان اطلاع داد و اضافه کرد: با توجه به شلوغی بازار شب عید و احتیاج به حضور میدانی در بازار، تیم گشت مشترک تعزیرات حکومتی با همکاری سازمان صمت و اتاق اصناف در 2 نوبت صبح و بعدازظهر در مرکز شهر مستقر و در اسرع وقت به شکایت شهروندان رسیدگی می نمایند.

جودکی از مردم استان همدان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف در زمینه عرضه کالا ، احتکار و گرانفروشی، مراتب را به وسیله تلفن 32523442 اداره کل تعزیرات، تلفن گویای 124، سامانه www.124.ir سازمان صمت، سامانه پیامکی 300000135 و یا تارنمای t135.ir گزارش نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مرغ گرم مصرفی و مورد احتیاج در استان همدان تامین شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مرغ گرم مصرفی و مورد احتیاج در استان همدان تامین شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید