خیالمان از بابت ماندن درلیگ راحت شد، به فکر کسب 3 امتیاز هستیم

به گزارش سرگرمی های محبوب، محمود فکری عصر یکشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر فولاد خوزستان که به صورت مجازی برگزار گشت، اضافه کرد: از بازیکنانم ویژه تشکر می کنم، آنها طی چند هفته گذشته بازی های سنگین وبا فاصله زمانی کم برگزار کردند.

خیالمان از بابت ماندن درلیگ راحت شد، به فکر کسب 3 امتیاز هستیم

وی ادامه داد، البته این تشکر من هم از بازیکنانی هست که در این فصل کمتر فرصت بازی داشتند، اما با این حال برای موفقیت تیم نساجی تلاش کردند و امیدوارم که دربازی های آینده از حضور آنها در ترکیب 18 نفره و حتی بازی استفاده کنیم.

نساجی قبلاً کاندیدای سقوط بود، الان به دنبال شرایط بهتر جدول هستیم

سرمربی تیم نساجی مازندران در ادامه به به بازی های پیش رو در هفته های باقی مانده از لیگ پرداخت وادامه داد، با توجه به بازی های که برگزار کردیم، حداقل خیال نساجی از بابت ماندن در لیگ راحت شده و امیدوارم که در بازی های آینده امتیازهایی را به دست آوریم تا به شرایط خودمان را درجدول مسابقات بهتر از سال های قبل کنیم.

فکری ادامه داد، البته پیش ازآنکه به نساجی بیایم، ازکاندیداهای سقوط به لیگ یک بودیم، که خوشبختانه با تلاشی که بازیکنان تیم داشتند وامتیازهای خوبی که کسب کردیم، رفته رفته شکل تیمی انسجام پیدا کرد و الان در شرایط خوبی قرار داریم.

وی ادامه داد، ما در 3 بازی گذشته باختی نداشتیم و اینکه برابر نفت مسجد سلیمان که کمتر شکست داشته مساوی گرفتیم و برابر تیم استقلال تهران در ورزشگاه آزادی یک امتیاز ارزشمند گرفتیم، باعث شد تا توقع از تیم نساجی بالا برود.

فکری، در پاسخ به این پرسش که نساجی با کسب 3 تساوی در 3 بازی گذشته، آیا افت کرده است، گفت، تیم های نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان و استقلال تیم های کوچکی نبودند، آنها شرایط شأن در جدول کاملاً مشخص هست و اینکه مقابل آنها بازنده نبودیم و خوشحالم که بازیکنانم با وجود فشردگی بازی ها و خستگی فاصله کم بازی ها، پرقدرت و پرتلاش ظاهر شدند و ازآنها تشکر می کنم.

به فکر امتیاز از فولاد هستیم

سرمربی تیم نساجی مازندران در ادامه از تیم فولاد خوزستان به عنوان حریف سرسختی که برای پیروزی و جانماندن از کورس سهمیه بگیران آسیا یاد کرد و گفت، تیم فولاد مدعی دریافت کسب سهمیه آسیا هست و از تیم های خوب لیگ برتر نیز به شمار می آید، و این شرایط آنها در جدول کار ما را کمی سخت تر می کند.

فکری اضافه کرد: تیم فولاد در فاز حمله و دفاع خوب کار می کند وبه نوعی با بسته بازی کردن، قطعاً با لایه های دفاعی این تیم مشکل خواهیم داشت، اما راه های رسیدن به دروازه تیم فولاد را شناسایی و امیدواریم در مرحله نخست بازنده نباشیم و بعد بتوانیم 3 امتیاز بازی خانگی را کسب کنیم.

آسیب دیدگی بازیکنان به خاطرفشردگی بازی ها

وی همچنین با ابراز نگرانی شدید از فشردگی بازی ها که باعث مصدومیت بازیکنانش شده است، گفت، متأسفانه در چند هفته گذشته تعدادی از بازیکنان ما به خاطر شرایط خاص و فشردگی بازی ها دچار مصدومیت و از لیست اصلی خارج شدند ومجبور شدیم تا از بازیکنان امید استفاده کنیم.

وی یادآور شد، که دربازی دوشنبه شب برابر فولاد علی شجاعی بازیکن خوب تیم نساجی را در اختیار نداریم و منتظر مشخص شدن شرایط محمد میری دیگر بازیکن تأثیرگذار تیممان هستیم.

تیم نساجی مازندران در چارچوب دیداری معوقه از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور از ساعت 20:45 دوشنبه شب 6 مرداد در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم نفت فولاد خوزستان است.

تا خاتمه هفته بیست وششم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور تیم نساجی مازندران با انجام 25 مسابقه و کسب 29 امتیاز در رده نهم و فولاد خوزستان هم با انجام 24 بازی و کسب 42 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خیالمان از بابت ماندن درلیگ راحت شد، به فکر کسب 3 امتیاز هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیالمان از بابت ماندن درلیگ راحت شد، به فکر کسب 3 امتیاز هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید