در ایام تعطیلات نوروز اسکان دانشجو نداریم

به گزارش سرگرمی های محبوب، مدیر دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی اسکان دانشجویان در خوابگاه ها انجام نمی گردد، گفت: در دوران شیوع کرونا و تا روزهای پایانی سال، اسکان دانشجویان با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی انجام گرفت.

در ایام تعطیلات نوروز اسکان دانشجو نداریم

محمد حسن جوان در گفت وگو با سرگرمی های محبوب اظهار کرد: در دوران شیوع کرونا، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، اسکان دانشجویان خود را از شیوه ترمی به شیوه فازی تغییر داده است. طول دوره فازها بطور میانگین 45 روز بوده، که در تمامی فازها، اسکان بر اساس تصمیمات هیأت رئیسه دانشگاه و منطبق بر مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی صورت می پذیرد.

وی ادامه داد: ظرفیت اسکان خوابگاهی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر از 5 هزار نفر در حالت عادی به 2 هزار نفر در شرایط کرونایی کاهش پیدا نموده و هم اکنون در فاز یازدهم اسکان دانشجویان صنعتی امیرکبیر قرار داریم. در مجموع، طی این 11 فاز نیز به بیش از 9 هزار و 500 دانشجو متقاضی، اسکان داده ایم.

مدیر دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اضافه نمود: پیرو مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر شروع به کار مجدد مؤسسات آموزشی، فرایند اسکان مجدد دانشجویان شروع شد. به جهت جلوگیری از ازدحام درخواست های دانشجویان نیز، معاونت فرهنگی-دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، هماهنگی با معاونت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه، اسکان دانشجویان را منوط به تأیید اساتید راهنما و دانشکده مربوطه گرداند. بنابراین، به تمامی دانشجویان مشمول و مورد تأیید دانشکده، اسکان تعلق گرفت.

وی در رابطه با نحوه اسکان در تعطیلات نوروز اعلام کرد: در دوران تعطیلات نوروز با توجه به تعطیل بودن فعالیت های آموزشی، اسکانی در خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر نداریم و تنها گروه مشمول اسکان، دانشجویان بین الملل هستند.

جوان با اشاره به ظرفیت دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر پیش از انتها سال 1400 گفت: در ماه های انتهای سال 1400 و در فاز یازدهم اسکان دانشجویان، بالغ بر 1300 نفر از دانشجویان در خوابگاه ها اسکان داده شدند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "در ایام تعطیلات نوروز اسکان دانشجو نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در ایام تعطیلات نوروز اسکان دانشجو نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید