راهکارهای کاربردی و ضروری در خصوص سفر

به گزارش سرگرمی های محبوب، از نحوه پک کردن چمدان گرفته تا وسایل الکترونیکی ضروری در طول یک سفر ، همه این ها اطلاعاتی است که شما در هرجای جهان که باشید به آن ها احتیاج خواهید داشت. در ادامه 12 ترفند کاربردی برای داشتن سفری آسان را خواهید خواند. در ادامه مطلب 12 ترفند ضروری در خصوص سفر با مجله خبرنگاران همراه باشید.بلیط هواپیما خبرنگاران

راهکارهای کاربردی و ضروری در خصوص سفر

نوشیدنی های مورد مورد علاقه خود را منجمد کنید

اگر می خواهید در سفرتان از نوشیدنی مورد علاقه خود بنوشید باید به شما بگوییم طبق قوانین امنیتی پرواز، شما اجازه چنین کاری را نخواهید داشت و اما همواره یک راهکار وجود دارد. نوشیدنی های مورد علاقه خود و یا قهوه خانگی خود را منجمد کنید. با این کار دیگر ماموران فرودگاه به شما اجازه پرواز خواهند داد. اما یادتان باشد این نوشیدنی ها باید به طور کامل منجمد شده باشند. اگر در راه مقداری از آن ها به مایعات تبدیل شده باید قبل از تحویل چمدان های خود به دستگاه های بازرسی، مایعات آن را خالی کنید.

یک چک فهرست تهیه کنید

به یاری این ترفند کاربردی شما مطمئن خواهید شد که هیچ کاری را فراموش نکرده اید و تمام وسایل مورد نیازتان را به همراه دارید. استفاده از این فهرست ها قبل از آغاز یک سفر طولانی، در حین جابه جایی بین 2 هتل و قبل از ترک کردن محل اقامت برای برگشت از مسافرت کارایی دارد. این فهرست را برای خودتان ایمیل کنید تا هیچ چیز فراموش شده ای در سفرتان نداشته باشید و با خیالی آسوده بتوانید از سفرتان لذت ببرید.

تمام جواهرات خود را بهره ببرید

اگر در سفرتان قصد به همره آوردن طلا و جواهرالات را دارید، تمام آن ها بپوشید زیرا با این کار دیگر لازم نیست آن ها درون بسته بندی های خود داخل چمدان بگذارید. با این کار هم می توانید فضای بیشتری داشته باشید هم وزن باری که حمل می کنید کمتر خواهد شد. بعلاوه تا زمانی که این جواهرلات را پوشیده اید دیگر نگران گم شدن آن ها نخواهید بود.

وسایل ضروری خود را دور نریزید

خیلی رخ داده که در انتهای سفر چمدان هایمان جای کافی برای تمام وسیلمان را ندارند و ما مجبور می شویم بخشی از آن چه با خود برده ایم را دور بریزیم. اما این کار را نکنید، سعی کنید از چمدان هایی بهره ببرید که امکان افزایش حجم آن وجود دارد بنابراین با استفاده از فضای اضافه ای که در اختیار دارید می توانید در کنار نگه داشتن وسایل ضروری و قدیمیتان، وسایل جدیدی که در سفر خریداری کردید را هم با خود برگردانید.

نقشه مقصد خود را بر روی نقشه گوگل دانلود کنید

بخش بزرگی از کاربران سرویس گوگل مپ از این قابلیت گوگل آگاه نیستند. بله! شما می تواید نقشه محل مورد نظر خود را دانلود کنید. اما چگونه؟ روش دانلود در گوگل مپ بسیار آسان است. نقشه را باز کنید و محل مورد نظر را جست و جو کنید. بعد از بارگزاری کامل نقشه، این عبارت را تایپ کنید: (OK MAPS) با این کار نقشه دانلود شده و در زمانی که دسترسی به اینترنت ندارید می توانید به راحتی از این نقشه بهره ببرید.

هدفون و کابل شارژر را در جعبه عینک بگذارید

این یک ترفند همیشگی است. اگر به از آن دسته افرادی هستید که علاقه دارید وسایل الکترونیکی را با خود به سفر ببرید، یک جعبه عینک اضافی بیابید و آن ها را درون این جعبه عینک قرار دهید. با این کار نه تنها از آسیب تماشا این وسایل جلوگیری می کنید بلکه هر زمان که به آن ها نیاز داشتید، می توانید به راحتی آن را پیدا کنید.

منبع: مجله دور و نزدیک

به "راهکارهای کاربردی و ضروری در خصوص سفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهای کاربردی و ضروری در خصوص سفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید