رحمتی: چه ببازیم و چه ببریم از بازیکنانم راضی هستم، ما هم از تعطیلی مسابقات لطمه می خوریم

به گزارش سرگرمی های محبوب، سیدمهدی رحمتی سرمربی شهر خودرو مدعی شد که تیم او نیز از تعطیلی مسابقات لیگ برتر لطمه خواهد خورد.

رحمتی: چه ببازیم و چه ببریم از بازیکنانم راضی هستم، ما هم از تعطیلی مسابقات لطمه می خوریم

به گزارش سرگرمی های محبوب، سیدمهدی رحمتی پس از رجحان 3 بر صفر شهر خودرو مقابل ماشین سازی تبریز گفت: این سه امتیاز و پیروزی ابتدای فصل را به هواداران خوب تیم، مردم مشهد و استان خراسان تقدیم می کنم. گفته بودم که معمولاً سه هفته اول لیگ به شناخت تیم ها از یکدیگر سپری می شود و به بازیکنانم گفته بودم با قدرت تیمی خود به دنبال کسب سه امتیاز هستیم. از همه بازیکنان، تدارکات، کادر پزشکی و کسانی که در باشگاه مسئولیت دارند، تشکر می کنم، چون تا لحظه آخر تلاش می کردیم از همه بازیکنان خود استفاده کنیم، اما فرشاد فرجی در لحظه آخر نتوانست برای ما بازی کند. آنها خیلی زحمت کشیدند و ان شاءالله با همین جدیت این جهت را ادامه می دهیم تا به هدف اصلی خود برسیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امین قاسمی نژاد در شهر خودرو می ماند یا خیر، شرح داد: ما همه نفرات را تا آخر سال در اختیار داریم و فقط یک مدافع میانی به جمع مان اضافه خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره ساختار دفاعی تیمش گفت: فرجی در بازی های تدارکاتی قبلی به جای عرفان معصومی در پُست دفاع بازی می کرد و علی نعمتی که کرونا گرفته بود، در ترکیب حضور نداشت. در این مسابقه نتوانستیم از فرجی استفاده کنیم که معصومی در آن پُست بازی کرد و عملکرد بسیار خوبی داشت. این شرایط و عدم تمرکز خیلی دخالت دارد، اما مطمئناً باید هر روز بیشتر از قبل زحمت بکشیم و تمام نقاط ضعف خود را برای بازی های بزرگتر و مهمتر برطرف کنیم.

رحمتی درباره قضاوت حسین زمانی در این مسابقه گفت: تلاش می کنم تا آخرین روز عمر مربیگری خودم درباره داوری حرف نزنم؛ مگر اینکه اتفاق خیلی بزرگی بیفتد. داوران بخشی از فوتبال هستند و حق اشتباه دارند. باید کمک کنیم این بار و استرس از روی دوش آنها برداشته شود تا داوران راحت تر قضاوت کنند. در طول این مسابقه یک بار با داور صحبت کردم که آمد اخطاری به نیمکت ما بدهد. ما با یکدیگر خوش و بش کردیم. اگر اعتراضات کمتر باشد، داوران راحت تر و با ذهنیت بهتری قضاوت می کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد بازیکنانش راضی است یا خیر، بیان نمود: از همه بازیکنانم، چه در پیروزی 3 بر صفر و چه در زمان باخت راضی هستم. از آنها تشکر می کنم که در این شرایط کرونایی و شرایط اقتصادی، با تمام مشکلاتی که داشتیم کنار یکدیگر جمع شدیم و تمرین کردیم. بازیکنان با تمام توان زحمت کشیدند و همیشه از آنها تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو در مورد تعطیلی لیگ برتر فوتبال پس از برگزاری هفته نخست مسابقات گفت: این موضوع به تیم هایی که برنامه ریزی کردند و در زمان مقرر، تمرینات و دیدارهای تدارکاتی را با سخت ترین شرایط را پشت سر گذاشتند، لطمه می زند. ما هم یکی از این تیم ها هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رحمتی: چه ببازیم و چه ببریم از بازیکنانم راضی هستم، ما هم از تعطیلی مسابقات لطمه می خوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمتی: چه ببازیم و چه ببریم از بازیکنانم راضی هستم، ما هم از تعطیلی مسابقات لطمه می خوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید