رفع چالش های صنایع شیرآلات بهداشتی با راهکارهای دانش بنیانی

به گزارش سرگرمی های محبوب، رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنایع شیرآلات بهداشتی 29 شهریور ماه 1400برگزار می شود تا ایده های دانش بنیانی راه حلی برای چالش های این حوزه باشد.

رفع چالش های صنایع شیرآلات بهداشتی با راهکارهای دانش بنیانی

به گزارش سرگرمی های محبوب، مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای رفع نیاز صنایع در حوزه شیرآلات بهداشتی این رویداد را از سلسله رویدادهای ارتقای تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش برگزار می کند تا نیروی انسانی خلاق و متخصص با نوآوری خود یاری دهنده صنایع باشند.

صنایع تولید کننده انواع شیرآلات ساختمانی، شیرهای اهرمی، شیرهای هوشمند، شیرهای آلیاژهای نخ و زاماک مخاطبان رویداد هستند. رباتیک کردن بخش هایی از فرآیند تولید، افزایش مقاومت پوشش شیرآلات به مواد شوینده، بومی سازی کاتریج شیرهای اهرمی، تصفیه پساب و بازچرخانی آب و بهبود فرآیند پولیش کاری آلیاژ زاماک محورهای رویداد است.

سلسله رویدادهای ارتقای تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش هر بار به ارائه نیازهای یکی از صنایع می پردازد تا دانش بنیان ها راهکاری برای آن ارائه دهند. 15 شهریور ماه هم رویداد ارائه نیازهای فناورانه حوزه ساخت و تولید با رویکرد ساخت افزایشی برگزار گشت و در آن بیش از 200 شرکت دانش بنیان و فناور و 20 صنعت و سازمان بزرگ حضور داشتند.

تمامی صنایع و شرکت ها می توانند نیازها و چالش های فناورانه خود را به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند. همچنین شرکت های دانش بنیان و فناور می توانند برای همکاری در بومی سازی و رفع چالش های صنعتی، آخرین دستاوردهای خود را به دبیرخانه رویداد ارائه دهند.

به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این رویدادها و سلسله نشست ها با هدف توسعه فضای تاب آوری و ارتقای سطح رقابت پذیری زنجیره ارزش برای صنایع کشور برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رفع چالش های صنایع شیرآلات بهداشتی با راهکارهای دانش بنیانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفع چالش های صنایع شیرآلات بهداشتی با راهکارهای دانش بنیانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید