سانچس: تشنه بردن جام با اینتر هستم، در این باشگاه یک خانواده پیدا کردم

به گزارش سرگرمی های محبوب، بازیکن شیلیایی تیم فوتبال اینتر از قطعی شدن قراردادش با این تیم ابراز خرسندی کرد و هدفش را کسب جام با نراتزوری دانست.

سانچس: تشنه بردن جام با اینتر هستم، در این باشگاه یک خانواده پیدا کردم

به گزارش سرگرمی های محبوب، الکسیس سانچس از ماندنی شدن در اینتر پس از توافق این باشگاه و منچستریونایتد برای قطعی کردن قرارداد این بازیکن شیلیایی بسیار مسرور است.

او که یکی از بدترین خریدهای تاریخ باشگاه منچستریونایتد محسوب می گردد، تابستان سال گذشته به عنوان بازیکن قرضی به اینتر پیوست و با وجود غیبتش در بخشی از فصل به دلیل مصدومیت توانست نظر آنتونیو کونته سرمربی نراتزوری را جلب کند. از طرف دیگر پرداخت حقوق نجومی به سانچس آنقدر به منچستریونایتدی ها فشار می آورد که ترجیح دادند طی توافقی دوجانبه، قرارداد او را با وجود 34 میلیون یورویی که سال 2018 (به علاوه هنریک مخیتاریان) برای خریدش از آرسنال هزینه کردند، فسخ نمایند.

سانچس پس از قطعی شدن انتقال به اینتر در یک پیغام ویدئویی در صفحه توئیتر باشگاه گفت: سلام به طرفداران اینتر. من بسیار، بسیار مسرورم که اینجا در کنار شما می مانم. فکر می کنم که انگیزه من برای ماندن در اینتر به این دلیل بود که من در این باشگاه یک خانواده پیدا کردم. اعضای کادر فنی و همه نفرات تیم که تمامی آنها مشتاق جنگیدن برای کسب افتخار برای باشگاه هستند، مانند خانواده من هستند.

سانچس اضافه نمود: من تشنه کسب جام با اینتر هستم و به همین دلیل هم بسیار مسرورم که اینجا در کنار شما هستم تا با هم جام ببریم.

اینتر در اولین فصل حضور سانچس در این تیم به جز لیگ اروپا شانس دیگری برای کسب جام ندارد. این تیم چهارشنبه گذشته با غلبه بر ختافه راهی مرحله یک چهارم نهایی شد و دوشنبه هفته پیش رو باید به مصاف بایرلورکوزن آلمان برود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سانچس: تشنه بردن جام با اینتر هستم، در این باشگاه یک خانواده پیدا کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سانچس: تشنه بردن جام با اینتر هستم، در این باشگاه یک خانواده پیدا کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید