فلاحت زاده: سعادتمند خودش هم نمی داند تا چه زمانی مدیرعامل است، مجیدی با کسب سهمیه و قهرمانی در جام حذفی ماندنی می شود

به گزارش سرگرمی های محبوب، بازیکن پیشین تیم فوتبال اسنقلال معتقد است که مجیدی شرایط سختی در این تیم دارد و ادامه حضورش به عنوان سرمربی به نتایج آبی پوشان بستگی دارد.

فلاحت زاده: سعادتمند خودش هم نمی داند تا چه زمانی مدیرعامل است، مجیدی با کسب سهمیه و قهرمانی در جام حذفی ماندنی می شود

فرشاد فلاحت زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی سرگرمی های محبوب درباره شرایط استقلال پس از دو پیروزی متوالی برای پیروزیت در کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال بعد از چند هفته ناکامی در کسب سه امتیاز با دو پیروزی توانست موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشد و در حال حاضر در بین مدعیان کسب سهمیه بالاترین شانس را دارد.

وی در ادامه افزود: الان همه چیز دست خود استقلال است و باید با تلاش مضاعف در این سه بازی باقیمانده بتواند دومی خود را در لیگ قطعی کند. شاگردان مجیدی بازی های سختی تا خاتمه لیگ دارند و باید با تمرکز بالایی در این سه دیدار ظاهر شوند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه آبی پوشان بازی متفاوتی با سپاهان در جام حذفی دارند، شرح داد: بازی هفته آینده استقلال مقابل سپاهان در جام حذفی بسیار سخت است و مجیدی و بازیکنانش باید حواس شان جمع باشد و پیروزی در لیگ را فراموش کنند و با حذف تیم قلعه نویی قدم بزرگی برای قهرمانی در جام حذفی بردارند.

فلاحت زاده درباره اینکه سعادتمند اعلام کرده است از مجیدی حمایت خواهد کرد، اظهار کرد: ابتدا باید ببینیم تا دو سه ماه آینده خود سعادتمند در استقلال می ماند! او خودش هم از آینده کاری اش در استقلال خبر ندارد. قطعاً ادامه کار مجیدی به نتایج استقلال بستگی دارد. هواداران صبرشان تمام شده است و بعد از قهرمانی های متوالی پرسپولیس از استقلال انتظار قهرمانی دارند و به دنبال پیروزیت تیم شان هستند.

وی در خاتمه گفت: مجیدی شرایط سختی دارد. هواداران در این چند سال از نتایج این تیم خسته شده اند و می خواهند استقلال پیروز شود به همین دلیل اگر آبی پوشان نتیجه نگیرند، حتی اگر او حمایت مدیرعامل و وزیر را هم داشته باشد، نمی تواند در استقلال بماند. فرهاد سهمیه را بگیرد و تیم را در جام حذفی قهرمان کند، سرمربی استقلال باقی می ماند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فلاحت زاده: سعادتمند خودش هم نمی داند تا چه زمانی مدیرعامل است، مجیدی با کسب سهمیه و قهرمانی در جام حذفی ماندنی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فلاحت زاده: سعادتمند خودش هم نمی داند تا چه زمانی مدیرعامل است، مجیدی با کسب سهمیه و قهرمانی در جام حذفی ماندنی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید