قطری ها دست روی دستیار کی روش گذاشتند ، مرد مورد اعتماد سرمربی پرتغالی در راه قطر

به گزارش سرگرمی های محبوب، سرمربی پرتغالی میخواهد همچون دو تجربه متوالی گذشته خود از دستیار مورد اعتمادش در قطر استفاده کند.

قطری ها دست روی دستیار کی روش گذاشتند ، مرد مورد اعتماد سرمربی پرتغالی در راه قطر

کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران با عقد قراردادی تا سال 2026 به تیم ملی فوتبال قطر پیوست. کی روش کار خود را از چند روز پیش با تماشای بازی های لیگ ستارگان قطر و زیر نظر گرفتن بازیکنان قطری شروع کرد اما هنوز کادر فنی او به صورت رسمی معرفی نشده است.

شناخت همکاران کی روش در قطر چندان کار سختی نیست. این مورد حداقل برای دستیار اول او از همین حالا معین به نظر می رسد.

سرمربی پرتغالی میخواهد همچون دو تجربه متوالی گذشته خود راجر دسا را به کادر فنی خود اضافه و از مشاوره های فنی او استفاده کند.

دسا پیشنهاد قطری ها برای همکاری با کی روش را تایید کرد اما گفت که هنوز چیزی به صورت قطعی معین نیست.

این مربی که اهل کشور آفریقای جنوبی است، به نشریه کیک آف گفت: هنوز به قطر نرفته ام اما بله، آنها از جام جهانی با من مذاکره نموده اند. هنوز چیزی نهایی نشده است. یک شانس وجود دارد اما هیچ چیزی انجام نشده است.

وی اضافه کرد: قطر یک کشور سطح بالا برای کار است. در این شکی نیست ولی هنوز هیچ ضمانت و توافقی نه با کی روش و نه با فدراسیون قطر نداشته ام. آنها فقط از من خواسته اند که اگر علاقه مند هستم به تیم قطر بروم و من هم گفتم مطمئنا. حالا ما منتظر مذاکرات هستیم. بیایید امیدوار باشیم همه چیز خوب پیش برود.

دسا از دوستان و همکاران نزدیک کی روش محسوب می شود. نخستین همکاری آنها به قبل از جام جهانی 2010 باز می شود که کی روش سرمربی تیم ملی آفریقای جنوبی شد و به دسا برای کار در تیم ملی این کشور میدان داد.

هنگامی که کی روش راهنمایی تیم ملی مصر را بر عهده گرفت، دسا را با خود به نیمکت فراعنه برد و قبل از جام جهانی 2022 و با بازگشت کی روش به نیمکت ایران، پای دسا به تیم ملی کشورمان باز شد.

دسا چندی پیش در مصاحبه ای مفصل ضمن اشاره به عملکرد تیم ملی در جام جهانی گفته بود که کی روش به او علاوه بر مسئولیت های فنی در تیم، وظیفه استعدادیابی در ایران را هم سپرده بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "قطری ها دست روی دستیار کی روش گذاشتند ، مرد مورد اعتماد سرمربی پرتغالی در راه قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطری ها دست روی دستیار کی روش گذاشتند ، مرد مورد اعتماد سرمربی پرتغالی در راه قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید