مهدی رحمتی به دروازه برمی گردد؟

به گزارش سرگرمی های محبوب، سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: تمریناتم را شروع کرده ام و باید ببینیم شرایط به چه شکل پیش می رود و چه اتفاقاتی رخ می دهد.

مهدی رحمتی به دروازه برمی گردد؟

به گزارش سرگرمی های محبوب ، خبرآنلاین نوشت: سید مهدی رحمتی در حاشیه آخرین تمرین تیم فوتبال شهرخودرو پیش از دیدار با نساجی گفت:فردا بازی سختی با تیم خوب نساجی داریم. این تیم سختکوش و پرتلاش است و هواداران خوبی دارد.در این هفته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و بازیکنان ما این آمادگی را دارند که به امید خدا یک بازی خوب را انجام دهیم. ان شاالله به دنبال 3 امتیاز این بازی هستیم چون خیلی برایمان مهم است.

وی با اشاره به اهداف شهرخودرو در این فصل بیان کرد: ما در ابتدای این فصل یک هدفگذاری کردیم که از هدفمان زیاد دور نیستیم. شما به شرایط جدول خوب نگاه کنید متوجه می شوید برخی تیم ها چند برابر ما هزینه کرده اند اما با ما 2-3 امتیاز اختلاف دارند. مطمئنا فرایند ما بهتر می شود و اگر بچه های تیم با تمرکز کافی کار کنند نتایج مد نظر هواداران را کسب خواهیم کرد.

سرمربی شهرخودرو با بیان اینکه تیمش یکی دو مصدوم دارد ولی بازیکن محرومی برای با نساجی ندارند گفت: احتمال دارد بازیکنان مصدوم ما به بازی فردا برسند.

رحمتی در مورد اینکه شایعه شده تمریناتش برای دروازه بانی مجدد را شروع کرده است گفت: من تمریناتم را شروع کرده ام و باید ببینیم شرایط به چه شکل پیش می رود و چه اتفاقاتی رخ می دهد.

وی در مورد اینکه آیا ممکن است دوباره به دروازه برشود گفت: این را خدا می داند و باید ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد.

سرمربی شهرخودرو در مورد جدایی امید روانخواه از کادر فنی گفت: اجازه بدهید در مورد این مسائل بعد از بازی صحبت کنیم. قطعا بعد از بازی فردا راحت تر می شود در مورد این مسائل صحبت کرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "مهدی رحمتی به دروازه برمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی رحمتی به دروازه برمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید