هیچ کس جرات حرف زدن با این بازیکن پرسپولیس را نداشت

به گزارش سرگرمی های محبوب، مصدومیت مهدی ترابی، ستاره پرسپولیس، یکی از مهم ترین اتفاقات بازی سرخ ها مقابل النصر بود.

هیچ کس جرات حرف زدن با این بازیکن پرسپولیس را نداشت

به گزارش سرگرمی های محبوب هنوز چیزی از بازی نگذشته بود که مهدی ترابی در یک استارت و در شرایطی که به نظر می رسید پایش در یکی از چاله های چمنی ورزشگاه آزادی گیر کرده، دچار مصدومیت از ناحیه مچ شد و روی زمین نشست.

در ابتدا پزشکان برای معاینه شرایط ترابی وارد زمین شدند و به او مجوز ادامه مسابقه را دادند اما ترابی دوباره در حرکت بعدی روی زمین نشست تا مشخص شود شرایط خراب تر از این حرف ها است که پیش بینی می شد.

و با برانکارد و در شرایطی که کفشش را از پای مصدومش بیرون آورده بودند، به بیروت زمین منتقل شد تا در شرایطی که کسی برخوردی با او نداشت، از زمین خارج شود؛ اتفاقی که تمام برنامه های تاکتیکی یحیی گل محمدی را در مسابه النصر به هم زد.

ترابی بعد از خروج از زمین و مداوا به رختکن رفت و زمانی که روی نیمکت پرسپولیس برگشت به قدری عصبانی بود که هیچکس جرات نداشت با او صحبت کند. او که از مصدومیت خود بسیار عصبانی بود، از بابت اینکه نمی تواند تیمش را در این بازی حساس کمک کند، احتمالا خود را سرزنش می کرد.

او که علاقه بسکمک به پیراهن پرسپولیس دارد و امسال هم به عنوان یک ستاره قصد داشت لیگ قهرمانان را با درخشش آغاز کند، حالا باید تمرکزش را به بهبود و درمان و بازگشت سریع به ترکیب پرسپولیس بگذارد که یک غیرقابل جانشین در ترکیب سرخ ها محسوب می شود.

منبع: همشهری آنلاین

به "هیچ کس جرات حرف زدن با این بازیکن پرسپولیس را نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ کس جرات حرف زدن با این بازیکن پرسپولیس را نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید