تمجید AFC از میزبانی هند در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش سرگرمی های محبوب، کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به فدراسیون فوتبال هند، از میزبانی این کشور از بازی های گروه E لیگ قهرمانان آسیا تمجید کرد.

تمجید AFC از میزبانی هند در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش سرگرمی های محبوب و به نقل از اهداف، داتو جان دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال هند، از میزبانی این کشور در لیگ قهرمانان تمجید کرد. در این نامه آمده است: از فدراسیون فوتبال هند و کمیته های سازماندهی برای برگزاری بازی های گروه E لیگ قهرمانان آسیا تشکر می کنیم. با توجه به شرایط سختی که در آن هستیم، هند توانست به خوبی میزبانی این رویداد را برگزار کند که این نشان از کار زیاد، تعهد و مسئولیت پذیری مقامات هندی در راه این میزبانی بود.

12 بازی در کشور هند و شهر گوا برگزار گردید که در نهایت پرسپولیس به عنوان تیم اول و الوحده امارات به عنوان تیم دوم از این گروه راهی مرحله حذفی لیگ قهرمانان شدند.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: کمیته های سازماندهی استقبال خوبی از نمایندگان AFC و تیم های شرکت نماینده داشتند و همین مسئله باعث شد تا افراد و تیم ها شرایط خوبی را تجربه نمایند و همچنین تست های منظم و خوبی نیز از تیم های شرکت نماینده گرفته شد تا بازیها در شرایط بسیار خوب از نظر سلامت و مهمان نوازی کشور میزبان برگزار گردد.

به گزارش سرگرمی های محبوب، هند برای اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا نماینده داشت و توانست بازی های خود را برگزار کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تمجید AFC از میزبانی هند در لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید AFC از میزبانی هند در لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید