کلهر: رأی انضباطی باشگاه گل گهر خللی در قهرمانی پرسپولیس ایجاد نمی کند، این تیم فقط یک مشکل حل نشده دارد

به گزارش سرگرمی های محبوب، پیشکسوت فوتبال پرسپولیس معتقد است رأی انضباطی باشگاه گل گهر و نتیجه ای که به نفع تیم های دیگر رقم خورده است، تأثیری روی کار پرسپولیس نخواهد داشت.

کلهر: رأی انضباطی باشگاه گل گهر خللی در قهرمانی پرسپولیس ایجاد نمی کند، این تیم فقط یک مشکل حل نشده دارد

محمود کلهر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی سرگرمی های محبوب، درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس و قرار گرفتن این تیم در یکقدمی صدر جدول گفت: فکر می کنم پرسپولیس رفته رفته شرایط آرمانی خودش را پیدا نموده است. علت این تأخیر، تغییرات ابتدای فصل بازیکنان و اضافه شدن بازیکنان تازه بود. واقعاً در چند بازی اول ناهماهنگی مشهود بود، ولی رفته رفته مسائل حل شد و تیم توانست به کورس قهرمانی برگردد.

وی با اشاره به رأی کمیته انضباطی برای سه ملاقات گل گهر، توضیح داد: اگر رأی انضباطی گل گهر نبود، الان پرسپولیس به تنهایی در صدر جدول بود. البته الان نیز بعید می دانم این رأی و نتیجه ای که به نفع تیم های دیگر رقم خورده است، تأثیری روی کار پرسپولیس داشته باشد و بخواهد خللی در قهرمانی این تیم به وجود بیاورد. پرسپولیس شرایط خوبی دارد و فکر می کنم می تواند نتیجه لازم را بگیرد و باز هم قهرمان لیگ گردد.

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس اضافه نمود: البته تنها مسئله ای که هنوز در پرسپولیس وجود دارد و رفع نشده، این است که مدیرعامل باشگاه معین نشده است. باشگاه هنوز بلاتکلیف است و اگر این موضوع حل گردد، پرسپولیس می تواند رقابتش را با قدرت بیشتری در کورس قهرمانی ادامه دهد. مطمئنم اگر پرسپولیس این فرایند را ادامه دهد، می تواند ششمین قهرمانی پی در پی را کسب کند.

وی با بیان اینکه پرسپولیس با این انسجام تیمی لیاقت صدرنشینی را دارد.، ادامه داد: اگر بازیکنان تاجیکی به ترکیب پرسپولیس اضافه شوند شرایط باز هم بهتر می گردد. پرسپولیس با این دو بازیکن دیگر از لحاظ بازیکن کمبودی ندارد.

کلهر درباره ملاقات روز شنبه این تیم با پدیده، یادآور شد: بازی با پدید می تواند سکوی پرتاپ پرسپولیس باشد. مطمئناً پرسپولیس در این بازی فقط باید سه امتیاز را کسب کند. پدیده شرایط خوبی ندارد و از آن سو استقلال و دیگر مدعیان در این هفته بازی های سختی دارند. اگر پرسپولیس بتواند این بازی را پیروز گردد شانس زیادی برای بازگشت به صدر جدول دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کلهر: رأی انضباطی باشگاه گل گهر خللی در قهرمانی پرسپولیس ایجاد نمی کند، این تیم فقط یک مشکل حل نشده دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلهر: رأی انضباطی باشگاه گل گهر خللی در قهرمانی پرسپولیس ایجاد نمی کند، این تیم فقط یک مشکل حل نشده دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید