آنچلوتی: بنزما فوق العاده بازی کرد، داستان بازی برگشت کاملاً متفاوت خواهد بود

به گزارش سرگرمی های محبوب، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید از پیروزی خارج از خانه مردانش برابر چلسی در لیگ قهرمانان اروپا ابراز خرسندی و از بهترین بازیکن این بازی تمجید کرد.

آنچلوتی: بنزما فوق العاده بازی کرد، داستان بازی برگشت کاملاً متفاوت خواهد بود

به گزارش سرگرمی های محبوب، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (چهارشنبه) در دور رفت از مرحله یک چهارم نهای لیگ قهرمانان اروپا پیروز شد میزبان خود چلسی را با نتیجه 3 بر یک شکست دهد و گامی بلند برای صعود به مرحله نیمه نهایی بردارد. هر سه گل کهکشانی ها را این بازی کریم بنزما به ثمر رساند و برای چهارمین بار در دوران بازیگری اش هت تریک کرد. او در انتها بازی هم به عنوان برترین بازیکن میدان انتخاب شد.

کارلو آنچلوتی که تیمش سه شنبه هفته آینده در بازی برگشت میزبان چلسی خواهد بود، پس از مسابقه به شبکه BT Sport انگلیس گفت: کنترل خوبی برای بازی داشتیم و در ضدحملات هم خطرناک بودیم. شب خوبی بود اما این فقط نیمه از راه صعود بود و باید به فکر بازی بعد باشیم. امشب یک بازی سازمان یافته ارائه کردیم و عملکرد کریم بنزما هم فوق العاده بود. ما پیروز شدیم فضاهای خالی بین خطوط تیم حریف را پیدا کنیم. درست است که با اندوخته ای خوب برای بازی برگشت به دست آوردیم اما داستان آن بازی کاملاً متفاوت خواهد بود. هرچه نباشد، چلسی مدافع عنوان قهرمانی است.

کارلتو اضافه کرد: راستش من فکر می کنم که بازیسازی خوب ما از خط دفاعی و ضدحملات علت پیروزی ما بود. بازیسازی خوب مدافعان سبب شد که به خوبی فضاهای خالی را پیدا کنیم و بنزما و وینیسیوس هم در حملات خطرناک بودند.

سرمربی اسپانیایی کهکشانی ها در ادامه درباره برنامه تاکتیکی خود برای این بازی هم تأکید کرد: ما در پی راهی بودیم که بتوانیم سزار آسپیلیکوئتا را در سمت چپ زمین مهار کنیم و به همین علت هم فدریکو والورده را به میدان فرستادم تا مدام حواسش به او باشد. شاید اینگونه به نظر برسد که ما با 5 مدافع بازی نموده ایم اما در واقع آسپیلیکوئتا در خط دفاعی تیمش ماند و به همین علت هم والورده برای ما به عنوان یک بال بازی کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آنچلوتی: بنزما فوق العاده بازی کرد، داستان بازی برگشت کاملاً متفاوت خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچلوتی: بنزما فوق العاده بازی کرد، داستان بازی برگشت کاملاً متفاوت خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید