اتاق نشیمن شما به این وسایل احتیاج دارد!

به گزارش سرگرمی های محبوب، ایستادن در ورودی یک اتاق نشیمن خالی در آپارتمان یا خانه نو می تواند یک احساس دلهره آور برای هرکسی باشد.

اتاق نشیمن شما به این وسایل احتیاج دارد!

با وجود گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب مبلمان، لوازم جانبی و دکوراسیون، همواره نمی دانید چگونه فضای خود را پر کنید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن می پردازیم.

لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن

بعضی از ملزومات اتاق نشیمن وجود دارد که احساس می کنیم می تواند باید تقریبا در هر فضایی گنجانده گردد.

کاناپه

احتمالا کاناپه مهم ترین مبلمان در هر اتاق نشیمن مبل است. کاناپه ها بزرگ ترین و گران ترین قطعاتی هستند که می خرید و همه ما می دانیم داشتن یک مکان راحت برای استراحت بدن بعد از یک روز طولانی چقدر اهمیت دارد.

میز قهوه از لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن

بسیاری از افراد عاشق میزهای قهوه خوری هستند زیرا سطح مرکزی آن را برای لیوان ها، مجلات، ریموت های تلویزیونی و غیره مهیا می نمایند. با این حال، بعضی احساس بازتر بودن را به اتاق نشیمن خود ترجیح می دهند و به جای میز قهوه، از میزهای انتهایی استفاده می نمایند. این واقعاً به ترجیح شخصی بستگی دارد، اما ما فکر می کنیم میزهای قهوه خوری باعث می شوند که یک اتاق نشیمن را بدون فشردن فضا دور هم جمع نمایند.

صندلی راحتی

صندلی های راحتی راه های مناسبی برای ایجاد صندلی بیشتر برای مهمانان در یک اتاق نشیمن است. آن ها باید بعد از یک مبل اضافه شوند، زیرا سبک آن ها باید مکمل مبل شما باشد. بعضی از صندلی های مبلی به عنوان قسمتی از ست مبل شما هستند، بنابراین ممکن است با انتخاب این گزینه زندگی خود را آسان کنید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب تنها در یک ساعت میز پذیرایی نوروز را بچینید! سر بزنید.

تفریح در اتاق نشیمن از لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن

برای بیشتر خانه ها، تلویزیون نقطه کانونی اتاق نشیمن است. از غرفه های تلویزیون، تا شومینه ها، گزینه های نحوه قرار دادن تلویزیون شما می تواند بسیار زیاد باشد. ما توصیه می کنیم یک کنسول رسانه ای را انتخاب کنید که به خوبی با اتاق ترکیب گردد و در عین حال تمام قابلیت های مورد احتیاج را ارائه دهد.

میزهای جانبی

جدا از میز قهوه، میزهای جانبی می توانند راهی زیبا و بدون درز برای افزودن سطح به اتاق باشند. مخصوصا برای اتاق های نشیمن بزرگ تر با مبلمان بلندتر، میزهای جانبی بسیار عالی هستند زیرا فضایی برای قرار دادن نوشیدنی ها و غیره برای افرادی که در انتهای نیمکت دور از میز قهوه نشسته اند فراهم می نمایند.

گیاهان از لوازم ضروری در چیدمان اتاق نشیمن

ما معتقد هستیم گیاهان متعلق به هر اتاق نشیمن هستند. علاوه بر طراوت بخشیدن به هوا با افزودن اکسیژن و جذب ترکیبات مضر، گیاهان عالی به نظر می رسند و تقریبا با هر مبلمانی ترکیب می شوند. قبل از خرید بدانید که گیاهان شما در رابطه با پنجره ها کجا خواهند بود و مطمئن شوید که گیاهان متناسب با مقدار نوری که دریافت می نمایند را تهیه کنید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب 7 چیزی که انرژی منفی خانه را از بین می برد را بخوانید.منبع: پیام دلتا

به "اتاق نشیمن شما به این وسایل احتیاج دارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتاق نشیمن شما به این وسایل احتیاج دارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید