تجربه اسباب کشی آسان با استفاده از خدمات یک شرکت باربری حرفه ای

به گزارش سرگرمی های محبوب، تقریبا تمام افراد تجربه یکبار جابجایی و اسباب کشی را داشته اند و حتی در غیر اینصورت بازهم با سختی ها و مسائل اینکار آشنایی دارند. معمولا تمامی کسانی که به صورت شخصی اقدام به اسباب کشی کردند با یکی از مسائل آن اعم از ضرر اقتصادی در شکستن یا نقص اثاثیه، مسائل جسمی، ایراد ضربه به مکان جابجایی و از این قبیل روبرو شده اند.

تجربه اسباب کشی آسان با استفاده از خدمات یک شرکت باربری حرفه ای

برای کسب تجربه اسباب کشی آسان بهتر است از خدمات یک شرکت باربری حرفه ای یاری بگیرید زیرا این مجموعه ها با تجربه و مهارت خود در این کار تمام احتیاجهای شما را با کیفیت بالا برایتان برطرف می نمایند. البته انتخاب یک باربری حرفه ای و باتجربه در امر اسباب کشی که تمام خدمات مورد نظر شما را نیز ارائه کند، اولین و مهمترین اقدامات در این فرایند می باشد.

خدمات یک شرکت باربری حرفه ای

مجموعه های زیادی ادعای اسباب کشی حرفه ای می نمایند اما در انتخاب آنها باید نکات بسیاری از جمله سابقه مجموعه، داشتن مجوزهای لازم، رضایت مشتریان قبلی، ارائه قیمت مناسب و کیفیت بالای خدمات ارائه شده را در نظر گرفت. از طرفی در شهری به عظیمی و شلوغی تهران، وجود شعبات مختلف مانند باربری شمال تهران، شرق، غرب، مرکز و جنوب شهر نیز اهمیت زیادی در انتخاب یک مجموعه مناسب دارد. اسباب کشی و حمل بار نمونه ای خدمات یک شرکت باربری می باشد که تمامی اتوبارها آن را ارئه می نمایند، البته که داشتن کارگران و راننده بامهارت و باتجربه در این زمینه اهمیت زیادی دارد. اما معمولا شرکت های باربری حرفه ای خدمات دیگری نیز ارائه می نمایند که عبارتند از:

· بسته بندی لوازم منزل و شرکت

· ارائه لوازم مورد احتیاج بسته بندی

· کارگران حرفه ای و با تجربه در امور بسته بندی و حمل بار

· ارائه ماشین های باربری در سایز و مدل مورد احتیاج

· بیمه باربری برای وقوع هر حادثه احتمالی

بسته بندی لوازم توسط شرکت باربری

سپردن بسته بندی لوازم در زمان اسباب کشی به باربری مزایای زیادی را به همراه دارد و در نتیجه باعث عدم آسیب و خسارت شده و در زمان جابجایی نیز صرفه جویی خواهد شد. در بسته بندی اثاثیه که توسط شرکت باربری انجام می گردد از کارگران ماهر استفاده شده که به جزئیات این کار واردند و از لوازم شکستنی و کوچک تا لوازم عظیم مانند یخچال و مبلمان را نیز شامل می گردد. همچنین علاوه بر استفاده از کارتن های مخصوص بسته بندی، فوم، پلاستیک و کاغذهای باطله برای پر کردن فضاهای خالی بین لوازم درون کارتن ها بکار گرفته می گردد تا در زمان حمل هیچ فشاری به آنها وارد نگردد. بسته بندی اثاثیه توسط اتوبارها اصولی و منظم می باشد، به این معنی که علاوه بر چیدن درست آنها، هر گروه از لوازم مانند شکستنی ها، اشیاء قیمتی یا لوازم آشپزخانه در کارتن های مجزا قرار می گیرند.

تجربه اسباب کشی آسان با استفاده از خدمات یک شرکت باربری حرفه ای

برای راحتی در زمان اسباب کشی، حتی اگر بخواهید از خدمات یک شرکت باربری بهره ببرید، باز هم به آمادگی از قبل و رعایت نکاتی در مورد آن احتیاج دارید. به طور کلی اسباب کشی به دو مرحله بسته بندی و جابجایی تقسیم می گردد؛ اگر قصد دارید هر دو مرحله را به یک اتوبار بسپارید تنها کافیست زمان دقیق را معین و مکان مقصد را آماده کنید، پس از آن تنها باید با شرکت انتخابی خود هماهنگ کنید. انتخاب درست و استفاده از خدمات شرکت های باربری تهران اهمیت بسیاری دارد، به خصوص اگر لوازم زیاد باشد یا قصد حمل بار به شهر دیگر را داشته باشید، زیرا جهت طولانی بوده و برای حمل بار نمی توان به هر کسی اعتماد کرد. اما اگر قصد دارید بسته بندی لوازم را به صورت شخصی انجام دهید، باید نکات زیر را رعایت کنید:

- در ابتدا لوازم مورد احتیاج بسته بندی، به ویژه کارتن های محکم و مخصوص بسته بندی را تهیه کنید.

- لوازم را بدون فشار در کارتن ها قرار دهید و حتما آنها را در روزنامه، پارچه یا فوم بپیچید.

- لوازم هر قسمت از خانه را در کارتن جداگانه قرار دهید و روی هر کارتن محتویات آن را برچسب بزنید یا بنویسید.

- در زمان حمل و جابجایی لوازم حتما شکستنی ها و اشیاء گران قیمت را معین کنید تا به طور مناسب حمل و در ماشین چیده شوند.

- در زمان تخلیه لوازم در مقصد فضای کافی برای لوازم عظیم را در نظر بگیرید و هنگام باز کردن کارتن ها عجله نکنید.

انتخاب شرکت باربری برای اسباب کشی آسان

اولین نکته در زمان آنالیز اعتبار یک باربری داشتن مجوز از اتحادیه باربری تهران می باشد که علاوه بر ایجاد مسئولیت پذیری باعث تبعیت از تعرفه باربری نیز می گردد. در واقع باربری مناسب شرکتی است که در کنار مجوز، مشاوران باتجربه ای برای هدایت مشتریان داشته باشد، کارگران حمل بار باتجربه داشته باشد، از بهترین ماشین های حمل بار در انواع مختلف استفاده کند، لوازم مخصوص بسته بندی را ارائه کند و به زمان بندی پایبند باشد. همچنین یک شرکت باربری خوب باید در مناطق مختلف شهرهای عظیم شعباتی داشته باشد تا رانندگان بر تمام محلات تسلط داشته باشند و در زمان مقرر به محل قرار برسند. در باربری شرق تهران مانند سایر مناطق این شهر به دلیل شلوغی و پیچیدگی جهتها نیز رانندگان باید بطور کامل با خیابان ها و حتی کوچه ها آشنا باشند تا جهت درست را انتخاب نمایند.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته در مورد شرکت های معتبر باربری تهران به این نتیجه رسیدیم که اتوبار شمال بار با سابقه بسیار زیاد در زمینه ارائه خدمات باربری فعالیت می نماید. این مجموعه خدماتی از قبیل مشاوران باتجربه، پرسنل حرفه ای بسته بندی، کارگران آموزش دیده حمل بار، انواع ماشین های باربری به همراه راننده مسلط را به صورت شبانه روزی ارائه نموده و در تمام مناطق شهر تهران اتوبارهای ویژه دارد. مجموعه شمال بار مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران را نیز داشته و تمام خدمات خود را بر اساس نرخ مصوب این اتحادیه ارائه می نماید. برای ارتباط با این مجموعه می توانید از راه های زیر بهره ببرید:

وب سایت اتوبار شمال بار: www.shomalbar.ir

شماره تماس: 1717

ایمیل: [email protected]

منبع: جام جم آنلاین

به "تجربه اسباب کشی آسان با استفاده از خدمات یک شرکت باربری حرفه ای" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه اسباب کشی آسان با استفاده از خدمات یک شرکت باربری حرفه ای"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید