تخلف مهاجم سابق پرسپولیس همچنان ادامه دارد!

به گزارش سرگرمی های محبوب، آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی که مدتی در تیم های تراکتور و پرسپولیس ایران هم بازی کرد، همچنان به تخلفاتش در ایرلند ادامه می دهد.

تخلف مهاجم سابق پرسپولیس همچنان ادامه دارد!

او در سال 2013 در یک درگیری باعث شکسته شدن بینی و دندان بردلی در ایرلند شد. استوکس در نهایت به پرداخت 200 هزار پوند و دو سال حبس تعلیقی محکوم شد.

بردلی برای بخشش استوکس سال گذشته و در جریان موج نخست کرونا بیان کرد در صورتی که استوکس 40 هزار پوند از این جریمه را به قهرمانان سلامت اختصاص بدهد، از 160 هزار پوند به جامانده جریمه چشم پوشی می نماید.

با این حال استوکس حتی به این مورد هم توجهی نکرده است.

بردلی در این خصوص به the scottish sun گفت: من به استوکس فرصت دادم که بخشی از پول را برای امور خیریه اختصاص بدهد، ولی او حتی قدردانی هم نکرد. استوکس واکنشی نشان نداد. من به پرداخت هزینه ای که او مسئول آن است، ادامه می دهم.

این فرد ادامه داد: این نوع شخصیت استوکس است و به نظر نمی رسد مسئولیت هیچ کاری را قبول کند. چون سیستم عدالت بسیار بد است، استوکس می داند که از پس این مسائل بر می آید و به آزار و اذیت ادامه می دهد.

استوکس در دادگاه های ایرلند پرونده ای هم در ارتباط با آزار و اذیت نامزد سابق خود دارد. طبق گزارش های منتشر شده، استوکس در برخی از بخش های این پرونده تبرئه شده است.

منبع: فرارو

به "تخلف مهاجم سابق پرسپولیس همچنان ادامه دارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلف مهاجم سابق پرسپولیس همچنان ادامه دارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید