تصمیم مقاومت عراق برای اخراج آمریکایی ها کاملا قطعی است

به گزارش سرگرمی های محبوب به نقل از بغداد الیوم، جواد الطلیباوی سخنگوی جنبش عصائب اهل الحق عراق به کوشش های ایالات متحده آمریکا برای بقای نظامی در خاک این کشور واکنش نشان داد.

تصمیم مقاومت عراق برای اخراج آمریکایی ها کاملا قطعی است

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: کوشش های آمریکا برای بقای بیشتر در خاک عراق از دیدگاه ما کاملاً مردود است. تصمیم مقاومت عراق برای اخراج آمریکایی ها از خاک عراق کاملاً قاطعانه است.

سخنگوی جنبش عصائب اهل الحق در ادامه اضافه کرد: مقاومت تا زمان انتها اشغالگری آمریکا در عراق ادامه خواهد داشت. تا زمانی که تمامی پایگاه های نظامی آمریکا در عراق بسته نشوند، عملیاتهای مقاومت علیه اشغالگران متوقف نخواهد شد.

پیشتر جعفر الحسینی سخنگوی گردان های حزب الله عراق گفته بود: از دیدگاه ما گفتگوهای راهبردی با واشنگتن فاقد ارزش است. این گفتگوها در نهایت هیچ فایده ای نخواهد داشت.

الحسینی همچنین توضیح داد: نمایندگان مجلس و نیز مردم عراق تصمیم خود در قبال آمریکایی ها را از مدت ها پیش گرفته اند. آنها با هرگونه بقای اشغالگران آمریکایی در خاک خود مخالف هستند.

سخنگوی گردان های حزب الله عراق در ادامه اظهارات خود، گفت: مقاومت عراق تصمیم خود را گرفته است و میخواهد ضمن اعمال فشار بر اشغالگران آمریکایی، زمینه برای خروج آنها از خاک عراق را فراهم کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تصمیم مقاومت عراق برای اخراج آمریکایی ها کاملا قطعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم مقاومت عراق برای اخراج آمریکایی ها کاملا قطعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید