فال ابجد امروز دوشنبه 29 اسفندماه؛ دریچه قلب تان را باز بگذارید تا آرام شوید!

به گزارش سرگرمی های محبوب، فال ابجد امروز دوشنبه 29 اسفندماه؛ در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

فال ابجد امروز دوشنبه 29 اسفندماه؛ دریچه قلب تان را باز بگذارید تا آرام شوید!

فرداید| انسان ها همیشه در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش سرگرمی های محبوب ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که طرفداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می شود. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش کنند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می شود همچنین یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 29 اسفند ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: آ ب آ

اگر واقعا فرشته ها وجود داشته باشند، تمام امروز به تماشای شما می نشینند. به نظر می رسد دست نامرئی وجود دارد که در موقعیت های پیچیده و سخت راه را برای شما روشن می کند. اکنون برای این یاری و یاری نجنگید، حتی اگر نفهمید این یاری از کجا برای تان رسیده است. مطمئن شوید که اعمال شما از طرف دیگران حمایت می شود، بنابراین با شهامت باشید و ریسک یاری به دیگران را بپذیرید.

اردیبهشت: ب آ آ

خوش بینی شما به دیگران نیرویی می دهد که باعث می شود برای ادامه کارشان انگیزه پیدا کنند. ضمناً با وجود اینکه شما می توانید به تنهایی و کاملا کار خود را انجام دهید، با این حال احساس می کنید که گیج و پریشان شده اید. در نارضایتی و ناخشنودی غرق نشوید. در عوض، به این فکر کنید که چگونه می توانید برای دیگران خوب و موثر واقع شوید.

خرداد: ج آ د

امروز دیگران به شما توانایی و نیرویی می دهند؛ بدون اینکه حتی خودشان بفهمند چه یاریی به شما کرده اند! البته این موضوع به این معنی نیست که آن ها کار خاصی می کنند، فقط این را بدانید که وقتی که نیاز به یاری داشتید می توانید به آن ها تکیه کنید، به خاطر اینکه کاملا تعیین است که دوستان تان در موقع لزوم حتما یاری تان خواهند کرد. خوشبختانه، احتمالا شما امروز نیازی به یاری آن ها پیدا نخواهید کرد، به خاطر اینکه تا زمانیکه رفتار خوب مثبتی در رابطه با کار هایی که انجام می دهید داشته باشید تلاش هایتان نتیجه خواهد داد.

تیر: آ ب ج

شما ممکن است از هر کسی که حد و مرز های احساسی تان زیر پا بگذارد احساس ناراحتی کنید. ممکن است دوست داشته باشید که در وهله اول احساسات تان را برای خودتان نگاه دارید، اما بعداز ظهر شرایطی پیش خواهد آمد که مجبور می شوید احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید.

مرداد: د ب آ

ممکن است در رابطه با ناشناخته ها هراسان باشید و با چسبیدن به عادات یا رابطه های قدیمی به آن واکنش نشان دهید، اما آ نها دیگر نیاز شما را تامین نمی کنند. اما این درباره این نیست که دیگران را نادیده بگیرید و نسبت به احساسات شان بی اعتنا باشید؛ بلکه باید روشی اتخاذ کنید که نیروی تان را تقویت کنید تا منجر به تکامل شما شود.

شهریور: آ د ج

شما ترجیح می دهید تا اکنون ملودرام های زندگی تان را به حداقل برسانید، اما به نظر می رسد آن ها شما را هر کجا که می روید تعقیب می کنند. به جای تلاش برای جلوگیری از اینکار، سعی کنید دریچه قلب تان را باز بگذارید تا احساسات خود را بیان کرده و از این طریق به آرامش برسید.

مهر: آ آ د

در یک نگاه ممکن است نگران شوید که دارید در راهی می روید که شما را به دام بیندازد. اما بعد از بررسی های دقیق، می فهمید که می توان این موقعیت را به فرصتی تبدیل کرد که قدرت مثبت اندیشی را به دیگران اثبات کند. اجازه ندهید تا موانع شما را از راه تان بازدارند؛ برعکس از آن ها برای تقویت نیروی تان استفاده کنید.

آبان: د د د

شما می توانید در یک زمان واقع بین و خوش بین باشید. این قابلیت به شما امتیاز خاصی می دهد که شما را از همکاران تان متمایز می کند، به خاطر اینکه آن ها بیشتر مشتاقند که از روش شما پیروی کنند. چرا که می بینند شما طرحی واقعا عملی دارید که همه چیز را امکان پذیر می سازد.

آذر: ج ب آ

ممکن است آماده باشید که با بیان کردن درست و دقیق احساسات تان به دیگران اجازه دهید دقیقا بدانند که شما چه فکر می کنید. اما این ها احساسات کاملا پیچیده ای هستند، پس آسان نیست که بخواهید آن ها را کنترل کنید. آن ها با خود جذابیت های خیالی بسیاری دارند، تمایلات و ترس ها، و هیچ کسی نمی تواند اختلاف بین آن ها را متوجه شود. با این وجود، ریسک کردن و استفاده از تجربیات تان می تواند بین شما و تاثیر اعمال اخیرتان مانع ایجاد کند.

دی: ب ب ب

شما این توانایی را دارید که حقیقت را بوسیله انتخاب درست کلمات تان دست کاری کنید. شما بسیار باهوش هستید و می توانید حتی بدون اینکه متوجه باشید نظرات دیگران را تغییر دهید. متاسفانه، ممکن است از تاثیر خود کاملا آگاه نباشید. شما می توانید تاثیر مثبتی بر دیگران داشته باشید، بنابراین قبل از اینکه دهان تان را باز کنید و حرفی بزنید درباره چیزی که می خواهید بگویید کاملا بیندیشید.

بهمن: د ب د

سرسختی و لجاجت تان می تواند به شما یاری کند تا درگیری ها را به نفع خود تمام کنید،، اما احتمالا بهای زیادی را برای آن پرداخت می کنید. پیروزی شما یک موفقیت توخالی است اگر احساسات و عواطف بر شما چیره شوند. برای موقعیت خود یک دلیل متقاعد کننده بیاورید، اما بعد باید مشتاق باشید که روش خود را تغییر داده و در میان راه به دیگران ملحق شوید.

اسفند: ب ج د

شما امروز برنامه کاری خاصی دارید، ولی احتمالا این برنامه شما را از رسیدن به اهداف تان باز نمی دارد. ممکن است کار های سخت گیرانه شما به نظر دیگران وسواسی برسد، اما شما قادر خواهید بود که حتی اگر آسان گیر هم نباشید این گونه جلوه کنید. اگرچه احتمالا تصمیمات استوار شما اکنون به نفع تان عمل خواهى کرد، عاقل باشید و بدانید که کی باید در روزتان از آن بهره بگیرید. زمان به آن سرعتی که شما فکر می کنید بسرعت نمی گذرد.

منبع: فرادید

به "فال ابجد امروز دوشنبه 29 اسفندماه؛ دریچه قلب تان را باز بگذارید تا آرام شوید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز دوشنبه 29 اسفندماه؛ دریچه قلب تان را باز بگذارید تا آرام شوید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید