نظر گواردیولا درباره پیوستن آگوئرو به یکی از رقبای منچسترسیتی

به گزارش سرگرمی های محبوب، سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی نظر خود را درباره پیوستن ستاره آرژانتینی اش به یکی دیگر از تیم های لیگ رجحان در انتها فصل جاری اعلام کرد.

نظر گواردیولا درباره پیوستن آگوئرو به یکی از رقبای منچسترسیتی

به گزارش سرگرمی های محبوب، پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی می گوید با اینکه سرخیو آگوئرو در پایان فصل جاری به یکی دیگر از تیم های لیگ برتر انگلیس ملحق شود و از فصل آینده برابر تیم فعلی اش قرار بگیرد ناراحت نمی شود.

آگوئروی 32 ساله تا پایان فصل جاری با من سیتی قرارداد دارد و در پایان این فصل از سیتیزن ها جدا می شود. از زمانی که این مسئله قطعی شده است، شایعاتی درباره پیوستن او به تیم هایی مانند چلسی، تاتنهام و لیدزیونایتد مطرح شده است. گواردیولا اما مسئله ای با این قضیه ندارد.

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی گفت: من صلاح او را می خواهم. قطعاً چیزی که من برای سرخیو می خواهم این است که در این سال های پایانی حرفه اش بهترین انتخاب را داشته باشد. ما از هر تصمیمی که او بگیرد حمایت می کنیم و برای خودش و خانواده اش آرزوی موفقیت می کنیم.

گواردیولا اضافه نمود: هر چه خودش ترجیح دهد، ترجیح من هم هست و هرچه من ترجیح دهم، ترجیح اوست. چیزی که به نفع سرخیو باشد به نفع همه ماست.

آگوئروی 32 ساله سال 2011 از تیم اتلتیکومادرید به منچسترسیتی پیوست و در 385 بازی اش برای این تیم در تمامی رقابت ها 257 گل زد که او را به بهترین گلزن تاریخ آبی های شهر منچستر تبدیل کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نظر گواردیولا درباره پیوستن آگوئرو به یکی از رقبای منچسترسیتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر گواردیولا درباره پیوستن آگوئرو به یکی از رقبای منچسترسیتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید