هشدار جدی درباره کلاهبرداری از سهامداران سهام عدالت

به گزارش سرگرمی های محبوب، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با انتشار اطلاعیه ای در مورد کلاهبرداری سایبری برای دریافت سود سهام عدالت به عموم مردم هشدار داد.

هشدار جدی درباره کلاهبرداری از سهامداران سهام عدالت

به گزارش سرگرمی های محبوب به نقل از روابط عمومی سمات، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با انتشار اطلاعیه ای گفت: در آستانه واریز مرحله دوم سود سهام عدالت بعضی مجرمان سایبری با ترفندهای نو و با ارسال پیغامک و یا پیغام در شبکه های اجتماعی با نام واریز سود سهام عدالت مترصد کلاهبرداری از مردم هستند.

در این پیغام های جعلی که به تازگی منتشر شده، از مخاطبان درخواست می گردد که برای دریافت سود سهام خود به وسیله لینک آلوده اقدام کند که سهامداران می بایست نسبت به این اقدام کلاهبردارانه مطلع باشند.

بر اساس اطلاعیه سمات، مجرمان سایبری با طراحی پلتفرم مجرمانه در قالب استفاده از نام و نشان سامانه سهام عدالت و ارسال پیغامک مبنی بر واریز مبالغ مختلف به حساب های مالی هموطنان مشروط به مراجعه لینک یا پیوند درج شده در پیغامک، گوشی تلفن همراه فریب خوردگان را به صفحات جعلی پرداخت موسوم به فیشینگ راهنمایی می نمایند.

شایان ذکر است، هرگونه اطلاع رسانی در سهام عدالت صرفا به وسیله وب سایت های رسمی شرکت سپرده گذاری مرکزی به نشانی www.csdiran.ir، www.sejam.ir و sahamedalat.ir به اطلاع عموم مشمولان سهام عدالت می رسد.

منبع: همشهری آنلاین

به "هشدار جدی درباره کلاهبرداری از سهامداران سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار جدی درباره کلاهبرداری از سهامداران سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید