ورود محموله 2.1 میلیون بشکه ای میعانات گازی ایران به ونزوئلا

به گزارش سرگرمی های محبوب، یک محموله 2.1 میلیون بشکه ای میعانات گازی ایران وارد ونزوئلا شده و قرار است امروز چهارشنبه به وقت محلی در یکی بنادر متعلق شکت ملی نفت این کشور تخلیه گردد.

ورود محموله 2.1 میلیون بشکه ای میعانات گازی ایران به ونزوئلا

به گزارش گروه مالی سرگرمی های محبوب به نقل از رویترز، یک محموله 2.1 میلیون بشکه ای میعانات گازی ایران وارد ونزوئلا شده و قرار است امروز چهارشنبه به وقت محلی در بندر خوزه شرکت PDVSA تخلیه گردد.

شرکت های ملی نفت ایران و ونزوئلا هر دو تحت تحریم های آمریکا قرار دارند و ما گذشته تحت قراردادی توافق کردند در فاز نخست برای شش ماه، میعانات گازی ایران را با نفت خام سنگین ونزوئلا مبادله نمایند.

به نوشته این گزارش، نخستین محموله از این محموله ها در ماه سپتامبر با نفتکش ایرانی Felicit ونزوئلا را ترک کرد. سپس ایران نخستین محموله میعانات گازی را در نفتکش Dino I به ونزوئلا اعزام کرد. این نفتکش هفته قبل با نفت خام ونزوئلا به مقصد ایران حرکت نموده است.

دومین محموله میعانات گازی ایران روز دوشنبه با نفتکش Dorena و پرچم ایران وارد ونزوئلا شد.

حتی با وجود چشمان مراقب واشنگتن، ایران و ونزوئلا، از سال گذشته تا به امروز همکاری هایشان را تقویت نموده اند. دولت مادارو، مواد غذایی، قطعات پالایشگاه، میعانات گازی و سوخت از ایران دریافت نموده است و به ایران نفت خام و مواد خام دیگر ارسال نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ورود محموله 2.1 میلیون بشکه ای میعانات گازی ایران به ونزوئلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود محموله 2.1 میلیون بشکه ای میعانات گازی ایران به ونزوئلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید