پیغام نو اریک کانتونا؛ می خواستم یاری کنم اما نگذاشتند

به گزارش سرگرمی های محبوب، به نقل از دیلی میل، اریک کانتونا در گفت و گو با نشریه اتلتیک انگلیس مدعی شد به باشگاه منچستریونایتد پیشنهاد داده بود که به عنوان مدیر فوتبال به این تیم یاری کند، اما اِد وودوارد مدیراجرایی سابق شیاطین سرخ به او پاسخ منفی داده است. کانتونا در اواخر سال 2021، کمی قبل از استعفای وودوارد با او دیدار داشت و در همان زمان به وی پیشنهاد داد که به عنوان مدیر فوتبال به استخدام باشگاه درآید که مورد قبول او واقع نشد.

پیغام نو اریک کانتونا؛ می خواستم یاری کنم اما نگذاشتند

کانتونا گفت: سال گذشته من به باشگاه پیشنهاد دادم که مسیرش را عوض کند. اد ووداورد در بازاریابی فوق العاده است، اما در فوتبال نه. یونایتد باید برای امور بازرگانی و اقتصادی اش یک مدیر و برای فوتبالش یک مدیر داشته باشد که مسئول تصمیم گیری در خصوص مسائل فنی باشد. به همین علت هم من به آنها پیشنهاد دادم که مدیر فوتبال باشگاه شوم. چند باری هم با وودوارد دیدار داشتم، اما او پیشنهادم را قبول نکرد. هنوز فکر می کنم که من یا یک نفر دیگر باید به عنوان مدیر فوتبال در منچستریونایتد فعالیت داشته باشد. آن شخص هم باید یکی از اعضای باشگاه باشد که هم باشگاه، هم فوتبال را خوب بشناسد. مسئولان باشگاه نخواستند که من مدیر فوتبال باشگاه شوم. آنها مرا نخواستند اما طرفداران باید بدانند که من به منچستر سفر کردم تا به آنها یاری کنم فرصتی برای موفقیت در دهه های آینده داشته باشند.

کانتونای 56 ساله در فاصله سال های 1992 تا 1997 که بازنشسته شد، 185 بار با پیراهن منچستریونایتد به میدان رفت و در آنها 82 گل به ثمر رساند. او پس از بازنشستگی به هنرپیشگی رو آورد و در چند فیلم هم بازی کرد. با این حال او حواسش به اوضاع و احوال نه چندان جالب شیاطین سرخ پس از بازنشسته شدن سرالکس فرگوسن در سال 2013 هم بود و به همین علت امیدوار بود شخصاً بتواند کاری برای تیم سابقش انجام دهد.

کانتونا اضافه کرد: من بابت اینکه نمی توانستم به باشگاه برای بهتر شدن اوضاعش یاری کنم، احساس عذاب وجدان می کردم. به همین دلیل به خودم گفتم پنج سال همه چیزها را کنار می گذارم و صد درصد روی یاری به باشگاه تمرکز می کنم. من از آن افرادی هستم که اگر تمام تمرکزم را روی یک کار بگذارم، آن را به نحو احسن انجام می دهم. الان دیگر عذاب وجدان ندارم، چون تلاشم را برای یاری به باشگاه انجام دادم. بنابراین هیچ کس نمی تواند بگوید که نخواستم به منچستریونایتد یاری کنم. خود باشگاه نخواست. انتخاب با خودشان بود. من تلاشم را انجام دادم.

منبع: فرارو

به "پیغام نو اریک کانتونا؛ می خواستم یاری کنم اما نگذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام نو اریک کانتونا؛ می خواستم یاری کنم اما نگذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید