تسلط یمنی ها بر چند پایگاه سعودی ها در نجران

به گزارش سرگرمی های محبوب، ارتش و کمیته های مردمی یمن پس از چند ساعت درگیری شدید با مزدوران سعودی در نهایت پیروز شدند کنترل تعدادی از پایگاه های متعلق به متجاوزان سعودی در نجران را برعهده گیرند.

تسلط یمنی ها بر چند پایگاه سعودی ها در نجران

به گزارش گروه بین الملل سرگرمی های محبوب به نقل از شبکه المسیره، ارتش و کمیته های مردمی یمن با مزدوران سعودی در شهر نجران به شدت درگیر شدند. درگیری های میان دو طرف در جبهه الظهرة واقع در شهر نجران رخ داد.

بر اساس این گزارش، نیرو های یمنی در جریان درگیری های سخت و طاقت فرسا با مزدوران سعودی در نهایت پیروز شدند کنترل تعدادی از پایگاه های متعلق به عربستان سعودی در نجران را برعهده گیرند.

شبکه المسیره گفت که در جریان درگیری های مذکور، نیرو های یمنی خسارت های سنگینی را به صفوف مزدوران سعودی تحمیل نموده و شمار زیادی از آن ها را به هلاکت رسانده و یا به شدت زخمی کردند.

به دنبال این درگیری، مزدوران سعودی نیز فرار را بر قرار ترجیح داده و پایگاه های محل استقرار خود در نجران را رها کردند. این در حالی است که پیشتر نیز مقامات یمنی به سعودی ها و حامیان آن ها در مورد پیامد های تداوم جنگ علیه یمن هشدار داده بودند.

روز گذشته هم محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش أنصارالله تداوم حمایت های خارجی از متجاوزان سعودی را به شدت محکوم کرد. وی در این خصوص با اشاره به تسلیحات آمریکایی و انگلیسی که سعودی ها در جنگ علیه یمن از آن ها استفاده می نمایند، گفت: سلاح های آمریکا و انگلیس نمی توانند تأمین نماینده امنیت عربستان باشند.

عبدالسلام در ادامه یادآور شد: عربستان سعودی تنها در یک صورت می تواند امنیتِ از دست رفته خود را بازیابی کند و آن هم این است که به جنگ علیه یمن و نیز محاصره ملت یمن خاتمه دهد و برای همواره از این کشور خارج گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تسلط یمنی ها بر چند پایگاه سعودی ها در نجران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسلط یمنی ها بر چند پایگاه سعودی ها در نجران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید