تنبیه مشمئزکننده کارمندان توسط رئیس شرکت!

به گزارش سرگرمی های محبوب، کارفرمای چینی که به علت کم کاری کارمندانش در فروش محصولات شرکت به طرزی عجیب آن ها را مورد تنبیه قرار داده بود به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

تنبیه مشمئزکننده کارمندان توسط رئیس شرکت!

به گزارش خبرنگار ، تنبیه عجیب کارمندان یک شرکت چینی توسط رئیس آن ها به سوژه رسانه ها تبدیل شد. پس از آنکه کارمندان این شرکت چینی نتوانستند انتظارات کارفرما در مورد فروش محصولات شرکت را برآورده کنند او تصمیم گرفت آن ها را تنبیه نماید.

در این تنبیه عجیب رئیس این شرکت تمام کارمندان زن و مرد شرکتش را مجبور به خوردن کِرم کرد. او همچنین به کارمندان خود گفت کسانی که قادر به به خوردن کرم نیستند از حقوق آن ها 500 یوان (70 دلار) کسر خواهد شد. بسیاری از کارمندان برای کسرنشدن از حقوق خود اقدام به خوردن کرم خاکی کردند. این اتفاق در شرکتی در شهر بیجی، استان گوئیژو رخ داد.

: ازدواج جالب پزشک و پرستار در بیمارستان

در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده است تنبیه عجیب کارمندان این شرکت را به تصویر می کشد. این ویدئو کارمندان این شرکت را که تعدادی زن و مرد هستند در حال بلعیدن کرم نشان می دهد. با وجود آنکه رئیس این شرکت کارمندانش را تهدید کرده بود که با افشاگر یا افشاگران این تنبیه به شدت برخورد خواهد کرد تعدادی از کارمندان پلیس را در جریان تنبیه عجیب خود قرار دادند.

پلیس نیز تحقیقات در این باره را آغاز کرده است. هنوز معین نیست آیا فردی توسط پلیس محلی چین بازداشت شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تنبیه مشمئزکننده کارمندان توسط رئیس شرکت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنبیه مشمئزکننده کارمندان توسط رئیس شرکت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید