خبرنگاران رسوایی اخلاقی سربازان انگلیس باز هم خبرساز شد

به گزارش سرگرمی های محبوب، لندن - خبرنگاران - انتشار فیلم غیر اخلاقی از پرسنل نیروی هوایی انگلیس، دو سال پس از رسوایی اخلاقی سربازان ارتش این کشور که سرنوشت آن هم معلوم نشد، دوباره خبر ساز شده و سخنگوی نیروی هوایی ادعا کرد که در این باره تحقیق خواهد شد.

خبرنگاران رسوایی اخلاقی سربازان انگلیس باز هم خبرساز شد

به گزارش روز شنبه سرگرمی های محبوب، در این کلیپ ویدیویی که اولین بار در نشریه دیلی میل منتشر شد، تعدادی از پرسنل نیروی هوایی انگلیس به صورت برهنه در حال انجام اقدامات غیر اخلاقی هستند.

سخنگوی نیروی هوایی گفت: ما از یک ویدئوی اهانت آمیز در خصوص پرسنل این نیرو باخبر شدیم. شعبه ویژه پلیس اینک مشغول تحقیق درباره این حادثه است.

وی بیان کرد که تا زمانی که تحقیقات تمام نشود، در این زمینه نمی شود اظهار نظر کرد.

این سخنگو ادعا کرد که نیروی هوایی چنین رفتارهایی را تحمل نکرده و با افراد خاطی برخورد می کند.

دو سال پیش نیز روزنامه سان انگلیس از دستگیری شش سرباز انگلیسی به جرم تجاوز به یک سرباز زن نوجوان خبر داد.

گاوین ویلیامسون وزیر دفاع وقت انگلیس این حادثه را هولناک خواند و دستور داد تا در این رابطه تحقیق شود. فرمانده ارتش انگلیس هم در اقدامی بی سابقه، یک پیام ویدئویی منتشر کرد و در آن به اتهامات اخیر درباره رسوایی اخلاقی سربازان این کشور واکنش نشان داد.

ژنرال مارک کارلتون-اسمیت در یک کلیپ ویدئویی کوتاه که در کانال یوتیوب ارتش انگلیس منتشر شد، گفت: اگر اتهامات جدی علیه اعضای ارتش به اثبات برسد با استانداردها و ارزش های عالی ترین نهاد نظامی کشور ناسازگار است.

وی ادعا کرد: تخلف اعضای ارتش نه تنها غیرقابل قبول، بلکه غیرقانونی است و با معیارهای ارتش ناهمخوان است.

با گذشت دو سال از این حادثه هنوز نتیجه تحقیقات ادعایی منتشر نشده است.

رسوایی اخلاقی در انگلیس به داخل مجلس این کشور هم سرایت کرده و براساس تحقیقات اجرا شده فساد اخلاقی و آزار جنسی در میان نمایندگان انگلیس به امری رایج و به معضل پنهان تبدیل شده است.

چندی پیش گاردین گزارش داد که تقریبا تمام زنان جوان در این کشور دستکم یک بار مورد آزار جنسی قرار گرفته و بدتر از آن، اعتماد خود را به حل این معضل از سوی مقامات مسئول از دست داده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رسوایی اخلاقی سربازان انگلیس باز هم خبرساز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رسوایی اخلاقی سربازان انگلیس باز هم خبرساز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید