وزیر نفت صرفه جویی در مصرف انرژی را به دستگاه های تابعه ابلاغ کرد

به گزارش سرگرمی های محبوب، وزیر نفت در ابلاغیه ای به مدیران و معاون وزارت نفت خواهان صرفه جویی در مصرف انرژی در فصل زمستان شد.

وزیر نفت صرفه جویی در مصرف انرژی را به دستگاه های تابعه ابلاغ کرد

به گزارش گروه مالی سرگرمی های محبوب، به نقل از وزارت نفت، وزیر نفت در ابلاغیه ای به مدیران و معاون وزارت نفت خواهان صرفه جویی در مصرف انرژی در فصل زمستان شد.

متن ابلاغیه جواد اوجی خطاب به مدیران عامل شرکت های اصلی، معاونان وزیر، مشاوران وزیر، مدیران عامل شرکت های تابعه صنعت نفت، مدیران واحدهای مستقل ستادی و رؤسای سازمان های تابعه به توضیح زیر است:

با سلام

یکی از چالش های پیش رو بخصوص در فصل سرما، نگرانی از کمبود گاز به دلیل مصرف نامتعارف آن در بخش خانگی است. با توجه به اینکه تمام کوشش وزارت نفت در زمستان تأمین گاز و سوخت مورد احتیاج عموم مردم و بخصوص در بخش خانگی است.

لذا ضروری است از هم اکنون نسبت به آماده سازی و تمهیدات لازم برای استفاده بهینه انرژی در کلیه ادارات، شرکت ها و شهرک های مسکونی تابعه و سایر منطقه ها و تأسیسات اعم از تعمیرات مورد احتیاج، اصلاح و به روزرسانی موتورخانه ها، کاهش مصرف برق تا حد امکان، رعایت دمای رفاه 22-18 درجه در اماکن، خاموش بودن مولدهای انرژی در ایام تعطیل و … به منظور یاری به فرایند تأمین مناسب انرژی و جلوگیری از کمبودهای احتمالی صورت پذیرد.

بعلاوه ضروری است آموزش های لازم به کلیه کارکنان نیز برای استفاده بهینه از انرژی تدوین و اجرایی گردد. بدیهی است مسئولیت پیگیری و نظارت در این خصوص در شرکت ها بر عهده مدیریت توسعه منابع انسانی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وزیر نفت صرفه جویی در مصرف انرژی را به دستگاه های تابعه ابلاغ کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر نفت صرفه جویی در مصرف انرژی را به دستگاه های تابعه ابلاغ کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید