پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا پنجشنبه 22 اردیبهشت

به گزارش سرگرمی های محبوب، امروز آسمان تهران آفتابی تا قسمتی ابری است و دما در طول شب از هجده درجه به مرور و در طول روز به بیست و هفت درجه می رسد.

پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا پنجشنبه 22 اردیبهشت

به گزارش سرگرمی های محبوب؛ بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران نسبتا آفتابی پیش بینی می شود. فردا 22 اردی بهشت 1401 آسمان مرکز آفتابی خواهد بود و شاخص آلودگی هوا نیز در شرایط سالم پیش بینی می شود.

جدول دمای هوای تهران تا سه روز آینده را ببینید:

پیش بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حداکثر دما 26 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (22 اردی بهشت ماه) آفتابی با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد و طی روز جمعه (23 اردی بهشت ماه) آفتابی تا قسمتی ابری با حداقل دمای 14 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد و برای روز شنبه (24 اردی بهشت ماه) آفتابی و با حداقل دمای 17 درجه و با حداکثر دمای 23 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

شرایط آلودگی هوای تهران

شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر اساس اعلام شرکت کنترل آلودگی هوا بر روی عدد 100 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.

طی 24 ساعت گذشته هم شاخص کیفیت هوا بر روی عدد 79 قرار داشت که در شرایط سالم برای همه گروه ها بود.

کاهش تندی باد تا اواخر وقت امروز (21 اردیبهشت ماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی باعث افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد که به تبع آن برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در برخی منطقه ها پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز پنج شنبه (22 اردی بهشت ماه) تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، هرچند با افزایش تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت. کاهش تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد.

با تداوم پایداری جوی تا اواخر وقت پنجشنبه (22 اردی بهشت ماه) و عدم وزش باد مؤثر، غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر منطقه ها پرتردد پیش بینی می شود.

پیش بینی شرایط آب و هوای کشور تا چند روز آینده

امروز بارش ها در منطقه های از جمله دامنه های جنوبی البرز در زنجان، قزوین، البرز، سواحل دریای خزر، خراسان شمالی به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت.

از فردا سامانه بارشی جدیدی وارد می شود و در آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، سواحل دریای خزر، خراسان شمالی رضوی رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

پدیده گرد و غبار برای استان های غربی و جنوب غربی کشور دور از انتظار نیست.

منبع: فرارو

به "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا پنجشنبه 22 اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا پنجشنبه 22 اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید