یزدی خواه: کنکور سراسری در دو هفته متوالی برگزار گردد

به گزارش سرگرمی های محبوب، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: کنکور سراسری سال 99 در دو هفته متوالی برگزار گردد تا با خیل عظیمی از جوانان مبتلا به کرونا روبرو نشویم.

یزدی خواه: کنکور سراسری در دو هفته متوالی برگزار گردد

به گزارش گروه دانشگاه سرگرمی های محبوب، سید علی یزدی خواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز یکشنبه 19 مرداد ماه مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: پیک شرکت کنندگان در آزمون سراسری پنجشنبه و آدینه هفته آینده است یک میلیون و 400 هزار نفر قرار است کنکور بدهند. حداقل کنکور در دو هفته متوالی برگزار گردد تا با خیل عظیمی از جوانان مبتلا به کرونا روبرو نشویم.

وی اضافه کرد: حذف کنکور و جذب دانشجو به واسطه سوابق تحصیلی سال 92 تصویب شد و سال 93 دستور العمل اجرایی آن ابلاغ شد، اما تا الان اتفاق جدیدی نیفتاده است. سال 95 نیز اصلاحیه ای در مجلس تصویب شد که 85 درصد حذف به وسیله اعمال سوابق تحصیلی باشد چرا از سال 95 تا الان موضوع ساماندهی نشده است؟

یزدی خواه ادامه داد: از سوم اسفند سال 98 بحث کرونا مطرح شده چطور تا الان هنوز روی این بحث می گردد که چگونه سلامت فرزندانمان را حفظ کنیم؟ چرا هفت ماه است با اعصاب بچه ها بازی می کنید؟

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "یزدی خواه: کنکور سراسری در دو هفته متوالی برگزار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یزدی خواه: کنکور سراسری در دو هفته متوالی برگزار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید