جزییات فروش فوق العاده و پیش فروش 4 محصول زامیاد

به گزارش سرگرمی های محبوب، فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله 4 محصول شرکت زامیاد که شامل نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس است، از روز شنبه (29 خرداد) آغاز می شود.

جزییات فروش فوق العاده و پیش فروش 4 محصول زامیاد

در فروش فوق العاده محصولات شرکت زامیاد زمان تحویل 4 مدل خودرو یاد شده 90 روز و در پیش فروش یک ساله زمان تحویل خودرو ها مهر و آبان امسال است.

بر اساس بخشنامه ابلاغ شده متقاضیان می توانند در یکی از روش های فروش و یا به صورت همزمان در دو طرح فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله ثبت نام کنند و منعی برای خریداران لحاظ نشده است.

مشتریانی که در هر دو طرح ثبت نام می کنند، ابتدا در قرعه کشی فروش فوق العاده شرکت داده خواهند شد و اگر در قرعه کشی در فهرست منتخبان قرار گیرند، دیگر در فروش یک ساله محصولات زامیاد شرکت داده نخواهند شد.

گفتنی است، شروع ثبت نام برای محصولات شرکت زامیاد (نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دوگانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس) از روز شنبه 29 خرداد ساعت 10 صبح به مدت سه روز و به صورت 24 ساعته است.

گفتنی است که در پیش فروش یک ساله محصولات شرکت زامیاد، قیمت قطعی نیست و هیچ گونه مبلغی به نام پیش دریافت، تا قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی از متقاضیان اخذ نمی شود.

منبع: فرارو

به "جزییات فروش فوق العاده و پیش فروش 4 محصول زامیاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات فروش فوق العاده و پیش فروش 4 محصول زامیاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید